Żona Wiśniewskiego wywołała niemałe zaskoczenie swoją wypowiedzią. Cała Polska zna podboje miłosne wokalisty grupy „Ich Troje”, Michała Wiśniewskiego. Do relacji z jego byłymi żonami zdecydowała się odnieść pozostająca w związku małżeńskim z artystą Dominika Tajner. Kobieta mówi, że zaprzyjaźniła się z byłymi partnerkami swojego męża.

Żona Wiśniewskiego jest ze swoim mężem od 2012 roku. Media od dawna podkreślają, że para tworzy szczęśliwy związek, a kobieta chciałaby się zestarzeć u boku swojego męża.

Jednak media od dawna zastanawiają się jak kobieta znosi ciągłą obecność byłych żon Wiśniewskiego w jego życiu. Mowa tu o trzech kobietach: Magdzie Femme, Marcie Wiśniewskiej (szerzej znanej jak Mandaryna) oraz Annie Świątczak. Kobieta wyjawiła, że nie jest o to wcale zazdrosna.

W ostatnim wywiadzie córka Apoloniusza Tajnera wyjawiła, że nie ma żadnych obaw, gdyż dla niej nie ma znaczenia ile partnerek miał jej mąż wcześniej. Michał Wiśniewski dodał, że aktualna pani Wiśniewska zaprzyjaźniła się z Martą oraz Anią, na skutek czego w jego domu jest miejsce dla każdego oraz panuje wszechobecny szacunek.

Żona Wiśniewskiego o rodzinie

Michał Wiśniewski wychowuje z Dominiką jej syna z pierwszego małżeństwa, Maksymiliana. Jednak nie jest to jedyne dziecko, nad którym piosenkarz sprawuje opiekę. Muzyk ma jeszcze jednego syna, oraz trzy córki z poprzednich związków. Po to, żeby jej ukochany miał nieutrudniony kontakt z pozostałymi swoimi dziećmi, kobieta stara się utrzymywać dobre relacje z byłymi żonami.

W związku z tym wokalista „Ich Troje” nie ma problemu z kontaktem z żadnym z dzieci. Dzięki takiej postawie wszystkie dzieci Wiśniewskiego są mile widziane w jego domu oraz mają swój kąt.

Internauci są pełni podziwu dla stanowiska aktualnej żony Wiśniewskiego. Wielu z nich zaznacza, że ta postawa nie odcina dzieci od ojca, mimo jego różnorodnych oraz burzliwych przygód miłosnych. Dodają również, że świadczy to o rozsądku i inteligencji ludzi, wchodzących w skład tej wielkiej rodziny.

Z drugiej jednak strony internauci podkreślają, że nie wyobrażają sobie egzystować z byłymi dziewczynami swoich partnerów, a co dopiero żonami. W ich ocenie jest to pewna forma braku szacunku do samej siebie. Która grupa jest liczniejsza? Prawdopodobnie głosy rozkładają się na równomiernie, lecz jedno nie podlega wątpliwości. Aktualna żona Wiśniewskiego wie i rozumie jak ważna jest dla jej męża rodzina.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Meghan Markle przeżywa horror. Boją się, że podzieli los Diany
  2. Oburzające! Gdy Loska dostał wylewu, policja nie miała dla niego litości
  3. Zaskakujące ustalenia. Kwaśniewski należał do sekretnej „grupy Habsburg”

Nie uwierzysz, jak wiele dzieci mają te gwiazdy! [ZDJĘCIA]


Jak dziś wygląda Maryna z "Janosika"? Aktorzy jednej roli po latach [ZDJĘCIA]

ŹRÓDŁOplotek.pl

Redaktor portalu pikio.pl, absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Światopoglądowy konserwatysta, umiarkowany anarchista, zwolennik społecznej nauki Kościoła. Katolik i mąż.