Smutne. Żona Wiśniewskiego nie może jeść lodów

Smutne. Żona Wiśniewskiego nie może jeść lodów Źródło: Screenshot z youtube.com/tvnpl

Żona Wiśniewskiego będzie musiała zrezygnować ze swojego ulubionego dania, po które sięgała bardzo często. Spowodowane jest to dramatycznymi zmianami, które właśnie postanowiła wprowadzić w swoje życie.

Żona Wiśniewskiego już nie będzie mogła jeść słodkich łakoci, które tak lubiła. Postanowiła zrzucić wagę, aby zaskoczyć wszystkich swoją przyszłą metamorfozą. Pośrednio poinformowała o swoich planach fanów publikując krótką relację na Instastories. Fani współczują jej, że nie może jeść już ulubionych lodów z popularnej sieci restauracji i rozumieją skalę problemu. 

Żona Wiśniewskiego rezygnuje z lodów. Jest z tego powodu bardzo smutna

Dominika Tajner, o której ostatnio jest wyjątkowo głośno z powodu rozwodu z Michałem Wiśniewskim (była jego czwartą żoną), postanowiła wprowadzić do swojego życia radykalne zmiany. Przygotowuje się właśnie do nowego życia, w tym celu postanowiła więc wziąć się za siebie. Poinformowała fanów o tym, że przechodzi na dietę i jest pod opieką trenera personalnego.

Ponoć nieustannie się z nim komunikuje i wspólnie analizują wszystkie jej nawyki. Trener chce mieć nad nią ciągłą kontrolę, czego efekty są już powoli widoczne. Właśnie z żalem oficjalnie przyznała, że zakazał on jej jedzenia lodów, a także z pewnością innych słodyczy i fast-foodów. To smutne, bowiem Dominika lubiła często odwiedzać McDonalda, w którym kupowała wspomniany słodki produkt.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To nie jedyna zmiana, którą wdrożyła do życia popularna celebrytka, była uczestniczka "Tańca z gwiazdami". Ostatnio media obiegła także inna wieść o tym, że zdecydowała się na usunięcie kontrowersyjnego tatuażu, który znajdował się na jej ręce.

Dotychczas wielki napis "Michał" zdobił jej przedramię, a sama Tajner była przekonana, że do końca życia będzie się z nim utożsamiana. Rozwód przekreślił jednak wszystkie marzenia o dozgonnej miłości i wywołał gigantyczną burzę w mediach. Razem z piosenkarzem z jej życia zniknął także wspomniany tatuaż.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje znany reżyser. Przyszedł do szpitala z bólem nogi, ale już z niego nie wyszedł. Ta śmierć wstrząsnęła wszystkimi!
  2. Co się dzieje z Aleksandrą Kwaśniewską? Córka prezydenta ma już DOŚĆ. Posunęła się nawet do TEGO! Nie uwierzycie, co zrobiła
  3. Małgorzata Rozenek w stroju sprośnej uczennicy. Zdjęcie wbije was w fotele
  4. Rzekoma ofiara Bieniuka wydała wstrząsające oświadczenie. Nie możemy uwierzyć
  5. Synowa Katarzyny Dowbor pokazała swoją drugą twarz. Nikt nie znał jej od tej strony
  6. Cejrowski został wyrzucony z TVP. Podróżnik brutalnie szczerze o kulisach utraty pracy

Źródło: Najwyższy Czas

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News