Byłe żony Wiśniewskiego nie powiedziały ostatniego słowa. To jeszcze nie koniec!

Byłe żony Wiśniewskiego nie powiedziały ostatniego słowa. To jeszcze nie koniec! Źródło: Fot. YouTube/Horyzont Słubice

Żona Wiśniewskiego pomaga mu obecnie z wieloma problemami, z którymi ten w ostatnim czasie się boryka. Dominika Tajner nie stara się jednak robić u boku męża kariery, jaką rozpoczęły jego poprzednie partnerki. Co ciekawe, byłe żony wokalisty zdecydowały się właśnie na medialny powrót. Najwyraźniej nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa w świecie polskiego show-biznesu.

Pierwszą życiową partnerką Wiśniewskiego była Magda Femme, z którą gwiazdor był związany w latach 1996-2001. Później piosenkarz wszedł w związek małżeński z Martą "Mandaryną" Wiśniewską. Para pozostawała razem od 2002 do 2006 roku. Trzecią, przedostatnią żoną wokalisty okazała się Anna Świątczak. Ich małżeństwo trwało w latach 2006–2011.

Jak żona Wiśniewskiego skomentuje poczynania jego byłych partnerek?

Co ciekawe, zarówno Femme, jak i Mandaryna zdecydowały się właśnie na wielki medialny powrót. Obie zamierzają sprawić, że ich kariery ponownie nabiorą zawrotnego tempa. Mandaryna zapowiedziała niedawno premierę nowej piosenki. Zagrała już także kilka małych koncertów, gdyż wielu fanów chciało ponownie usłyszeć na żywo jej największy hit - "Ev’ry Night". Femme po rozstaniu z Wiśniewskim także nie porzuciła muzyki. Chociaż nagrywała nowe pyty, rzadko pojawiała się na ściankach. Jakiś czas temu fotoreporterzy zdziwili się więc, gdy wokalistka przyszła na jedną z dużych, celebryckich imprez.

Reakcja fanów Michała Wiśniewskiego

Obie artystki planują więc najpewniej wielkie powroty do mediów. Warto zaznaczyć, że nie wszyscy fani są tym faktem zachwyceni. Niektórzy zarzucają im, iż próbują wybić się na plecach byłego męża, o którym w ostatnim czasie zrobiło się naprawdę głośno. Femme i Wiśniewska odcinają się jednak od podobnych oskarżeń, w ogóle ich nie komentując.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Edyta Górniak jest zrozpaczona. Stan jej matki jest wyjątkowo poważny, nowe informacje
  2. Nowe show TVN będzie skandalem! Szykuje się lincz ze wszystkich stron
  3. Ronaldo trafił do szpitala. Wylądował na oddziale intensywnej terapii
  4. Legendarny Kozakiewicz miał wypadek! Pilnie wymaga operacji
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News