Matka Wiśniewskiego jest wstrząśnięta do głębi. Porażające szczegóły

Matka Wiśniewskiego jest wstrząśnięta do głębi. Porażające szczegóły Źródło: youtube.com/plejada

Żona Wiśniewskiego mogła dowiedzieć się o rozwodzie wcześniej? Jak się okazuje, matka wokalisty Ich Troje- Grażyna, chowała przed swoją synową list, który zawierał pozew. Kobieta, która urodziła kultowego polskiego piosenkarza, nadal nie jest w stanie uwierzyć, że jej syn porzuca córkę Apoloniusza Tajnera.

Żona Wiśniewskiego przeżywa obecnie dramat związany z dostaniem pozwu rozwodowego od swojego męża. Pomimo tego, że jeszcze kilka tygodni temu uczestniczka Tańca z Gwiazdami twierdziła, że jej małżeństwu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo, to w ciągu ostatnich kilku dni wszystko się zmieniło. Jak się okazało, o swoim rozwodzie Dominika Tajner mogła dowiedzieć się jeszcze wcześniej. Matka wokalisty - Grażyna skrywała przed swoją synową pozew, który wystosował jej syn. Kobieta jest zrozpaczona czwartym rozwodem swojego syna i do końca wierzyła, że małżeństwu się jeszcze ułoży.

Żona Wiśniewskiego zrozpaczona tak, jak jego matka

Pani Grażyna bardzo chciałaby, aby jej syn odnalazł szczęście w życiu. Po tym, jak mężczyzna wybaczył jej kilka lat temu, że ta oddała go do sierocińca, matka stała się jedną z jego najbliższych osób. Nie dość, że zamieszkała w domu Wiśniewskiego w Magdalence, to piosenkarz pomógł jej w wyjściu z choroby alkoholowej. Teraz, w obliczu rodzinnego dramatu, matka apelowała do swojego syna, aby ten nie rozwodził się z uczestniczką "Tańca z Gwiazdami".

- Liczyła na to, że oni dogadają się i pogodzą. Dominika jest jej ukochaną synową i nie wyobraża sobie bez niej życia - mówi informator "Rewii".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy jest jeszcze szansa na pogodzenie się?

Pomimo próśb swojej matki o pogodzenie się z żoną, Wiśniewski pozostał nieugięty i zdecydował się formalnie skończyć trwającą siedem lat relacje. Nie wiadomo, co było czynnikiem, który namówił wokalistę do podjęcia tak zdecydowanych kroków. Media w przeciągu ostatnich kilku dni informowały o potencjalnym, nowym romansie wokalisty, jak też wskazywały, że to zazdrość mogła być tym czynnikiem, który zaważył na rozpadzie związku.

- Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale sama nie mogę zrobić nic. Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. A ja muszę to teraz uszanować. Mam złamane serce - powiedziała Dominika.

  1. Polski gwiazdor zaśpiewa na pogrzebie Czerwińskiej! Fani pospadali z krzeseł, gdy zobaczyli nazwisko!
  2. Najprzystojniejszy aktor "M jak Miłość" odchodzi z serialu! Dzisiejsza informacja wstrząsnęła fanami
  3. Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Musicie zobaczyć, jak wygląda
  4. Aktor M jak Miłość przeszedł życiową rewolucję. "Trochę się tego bałem"
  5. Krzysiek opublikował zdjęcie z byłą żoną. Jest słynnym prezenterem Polsatu

źródło: Pomponik

Następny artykuł