Żona Wiśniewskiego w żałobie. Rozpoczyna nowy etap w życiu

Żona Wiśniewskiego w żałobie. Rozpoczyna nowy etap w życiu

Michał Wiśniewski wchodził już w wiele niezwykle burzliwych, kontrowersyjnych związków. Prawdziwe szczęście odnalazł jednak przy boku Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. Chociaż jakiś czas temu żona Wiśniewskiego pogrążyła się w żałobie, poinformowała właśnie o tym, że zdecydowała się na otwarcie całkowicie nowego etapu w swym życiu.

Tajner-Wiśniewska znana jest polskim internautom przede wszystkim jako żona lidera kultowego już "Ich Troje". Celebrytka pozostaje niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których podzieliła się z fanami faktem, iż niezwykle przeżyła śmierć znanego dietetyka oraz gwiazdy telewizji, Konrada Gacy.

Kim był Konrad Gaca?

Gaca dał się poznać jako uśmiechnięty, pełen motywacji człowiek. Był on trenerem oraz dietetykiem, który prowadził własny program w Telewizji Polskiej oraz często pojawiał się na antenie innych stacji jak ekspert. Pod jego okiem odchudzały się gwiazdy, takie jak Dominika Gwit. Niestety 42-leni celebryta zmarł nagle 16 sierpnia 2018 roku. Jego ciało odnalazła żona, która natychmiast wezwała do ich wspólnego domu policję oraz pogotowie. Dietetyka nie udało się niestety uratować.

Żona Wiśniewskiego zaczyna nowy etap

Co ciekawe, Dominika Tajner-Wiśniewska zdecydowała się więc zadedykować Gacy całkowicie nowy rozdział w swoim życiu. Celebrytka ujawniła na jednym z portali społecznościowych, że już wkrótce rozpocznie studia. - Dostałam się na Uniwersytet SWPS na kierunek psychologia kliniczna i zdrowia. Zawsze było to moje marzenie, bo lubię pomagać ludziom. Bardzo się cieszę, ale ponieważ ostatnie studia skończyłam w 2004 roku, a wybrany kierunek jest dość trudny, to proszę wszystkich! - trzymajcie za mnie kciuki!!!! Lubię takie zwroty w moim życiu. Dedykuje ten sukces Konradowi Gacy - bo Ty zawsze mówiłeś, żeby działać, a nie czekać - napisała poruszona żona Michała Wiśniewskiego. Żona Wiśniewskiego, Dominika Tajner-Wiśniewska Fot. Instagram/Dominika Tajner-WiśniewskaZOBACZ TAKŻE:
  1. Oliwia Bieniuk pokazała bardzo prywatne zdjęcie. Wzruszające
  2. Dramatyczne wyznanie. Śmierć zdruzgotała Mariusza Pudzianowskiego
  3. Wojciechowska podejmie ryzyko. Zapadła kontrowersyjna decyzja ws. jej dziecka
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News