Żona Wiśniewskiego gwiazdą hitowego programu. To już oficjalne

Żona Wiśniewskiego gwiazdą hitowego programu. To już oficjalne

Żona Wiśniewskiego Michała bez wątpienia jest kobietą bardzo urokliwą. Dominika Tajner-Wiśniewska od kilku lat jest żoną popularnego czerwonowłosego wokalisty, który wybił się na występach z grupą "Ich Troje". Kobieta szybko stała się celem zainteresowania mediów, kiedy jej mąż znów wrócił na świecznik. Nic więc dziwnego, że koniec końców zgodziła się na udział w hitowym programie.

Żona Wiśniewskiego, znana także jako Dominika Tajner-Wiśniewska, jest w związku małżeńskim z Michałem Wiśniewskim od 2012 roku. Para pobrała się 30 czerwca 2012 roku. Z pewnością wiele osób zna jej ojca, Apoloniusza Tajnera, który jest Prezesem Polskiego Związku Narciarskiego. Michał Wiśniewski swoją przyszłą żonę poznał podczas pobytu w Wiśle. W 2009 roku Dominika Tajner była menadżerką jednego z lokalnych hoteli. Do niego właśnie zawitał Michał Wiśniewski, a na wieść o jego przybyciu Tajner zorganizowała grę w pokera, gdyż wiedziała, że muzyk bardzo ją lubi. Szybko nawiązała się znajomość, która z czasem przerodziła się w miłość.

Żona Wiśniewskiego rozchwytywana przez media

Od ślubu w 2012 roku Dominika Tajner-Wiśniewska musi przyzwyczaić się do uwagi, jaką zwracają na nią media. Już raz przystanęła na ofertę jednej z telewizji. Mowa o występie w programie TVN, "Agent gwiazdy", gdzie była typowana na jedną z faworytek programu, jednak odpadła w kwietniu 2016 roku. Teraz zainteresowała się nią konkurencyjna stacja, Polsat. Jak się okazuje, Dominika Tajner-Wiśniewska zgodziła się na udział w programie "Taniec z Gwiazdami". Ma wystąpić w kolejnym sezonie tego hitowego show, który zostanie wyemitowany na wiosnę 2019 roku. Jak na razie oprócz Dominiki Tajner potwierdzonymi uczestnikami są Justyna Żyła, Qczaj, Jakub Kucner i Joanna Mazur. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Przekonywana latami

Co ciekawe, jak ujawniło źródło portalu jastrzabpost.pl, żona Wiśniewskiego miała być namawiana do udziału w programie przez kilka lat. Ta jednak stroniąc od celebryckiego stylu życia długo nie dawała się przekonać. Aż do czasu. - Zainteresowanie Dominiką pojawiło się już dawno temu, jeszcze zanim wzięła udział w programie „Agent Gwiazdy”, w którym wypadła świetnie. Dopiero po kilku latach udało się ją przekonać do występu w „Tańcu z gwiazdami”, w końcu Dominika stroni od celebryckiego stylu życia, szczególnie, że ma szczęśliwą rodzinę, która jest dla niej na pierwszym miejscu – jest spełnioną żoną i matką, także dla dzieci Michała z poprzednich związków - podaje źródło jastrzabpost.pl.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kurdej-Szatan była boginią Sylwestra w TVP. Teraz jest przerażona, wielkie niebezpieczeństwo
  2. Najpierw zrobił karierę u Rydzyka, potem w TVP. Teraz, aż nie uwierzycie co robi
  3. Beata Kozidrak znów jest zakochana?! Kim jest tajemnicza, nowa miłość gwiazdy?
  4. Ile waży Barbara Kurdej-Szatan? Waga gwiazdy sprawiła, że opadły nam szczęki
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News