Marta Wiśniewska, w pewnych kręgach znana jako Mandaryna, to była żona Wiśniewskiego. Chociaż od ich rozwodu minęło już 12 lat, to kobieta wciąż pozostaje postacią, która bardzo interesuje portale plotkarskie. Jak dziś wygląda? Czy ułożyła sobie życie na nowo? Będziecie w szoku.

Mandaryna jest dziś zupełnie innym człowiekiem. Była żona Wiśniewskiego zmieniła swoją fryzurę, styl ubierania, a także partnera. Nowy związek najwyraźniej jej służy, bowiem przy swoim ukochanym mężczyźnie niewątpliwie rozkwitła. W ostatnim czasie brylowali razem na salonach, co wzbudziło ciekawość wielu mediów.

Żona Wiśniewskiego zakochana. Razem z nowym partnerem błyszczy na bankiecie

Marta Wiśniewska, chociaż zostawiła sobie nazwisko po mężu – muzyku, oddała swoje serce komuś zupełnie innemu. Jej wybrankiem został tajemniczy Paweł, z którym kobieta zaczęła pokazywać się publicznie. Z tego co wiadomo para jest ze sobą od zeszłego roku.

O swoim szczęściu wypowiedziała się sama Mandaryna. Piosenkarka uchyliła rąbka tajemnicy.

–  Cieszę się, że dzisiaj moje życie zależy przede wszystkim ode mnie (…) Wiem, ile to kosztuje pracy. Oboje z moim obecnym partnerem mamy jakiś bagaż doświadczeń z poprzednich związków. Połączenie światów dwóch osób, które przed 40 lat funkcjonowały osobno, tak by wszystko ze sobą dobrze współgrało, nie jest łatwe (…) Jest radcą prawnym. Cieszę się, że bardzo mi pomaga w trudnych dla mnie sprawach. Mimo swojej zajętości konsultuje moje umowy, koncerty. Mam duży komfort, że jest przy mnie ktoś silny, a zarazem bardzo wrażliwy (…) Paweł jest z Lublina, dlatego to nie takie proste być ze sobą cały czas. Pracujemy nad tym. Może niedługo trasa Lublin – Warszawa przestanie być w ciągłej budowie? – opowiedziała o swoim szczęściu Wiśniewska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie uwierzysz, jak wiele dzieci mają te gwiazdy! [ZDJĘCIA]

Internauci w czułych słowach o Mandarynie

Fani piosenkarki dostrzegają zmiany jakie nastąpiły w jej życiu. Zdecydowana większość z nich uważa, że kobieta wygląda dziś o wiele lepiej. Szczerze jej gratulują i życzą dalszych sukcesów na każdym z życiowych pól.

– Zawsze była piękna! To była najpiękniejsza żona Michała Wiśniewskiego, ale on ciągle latał za innymi babami – napisała jedna z komentujących osób.

Znalazły się również osoby, które urodę piosenkarki doceniają aż nadto:

– Mandaryna wygląda super, facet też niczego sobie, ale gdybym miała wybierać poszłabym do łóżka z nią – zadeklarował ktoś inny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. „Wali jej się na mózg”! Kosmiczne ceny w kawiarni Anny Lewandowskiej zwalają z nóg?!
  2. Kaczyńska bezlitośnie uderza w Tuska! Wściekli internauci: „Zajmij się dziećmi i dogadzaj mężowi”
  3. Syn jednego z najsłynniejszych dziennikarzy TVP jest gejem. Gwiazdor nie mógł się z tym pogodzić
  4. Klienci Lidla obrzydzeni jak nigdy! Uważaj na ten popularny produkt, możesz zwymiotować
  5. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?

13 gwiazd, które straciły fortunę [ZDJĘCIA]