Apoloniusz Tajner zareagował na wybuch afery wokół córki. Ma do powiedzenia tylko jedno

Apoloniusz Tajner zareagował na wybuch afery wokół córki. Ma do powiedzenia tylko jedno Źródło: /.

Była żona Wiśniewskiego jest zamieszana w poważną aferę. Wczoraj media obiegły niepokojące informacje. Ojciec Dominiki, znany trener skoczków narciarskich Apoloniusz Tajner, postanowił zareagować na szokujące doniesienia.

Dominika Tajner-Wiśniewska, była żona Wiśniewskiego, miała w czwartek wyjątkowo ciężki dzień. Media obiegła informacja, że postawiono jej zarzuty prokuratorskie. Jest podejrzana o wyłudzenie pożyczki na kwotę miliona złotych. Miała ona otrzymać pieniądze od osoby należącej do kierownictwa SKOK Wołomin. Te zarzuty wyglądają bardzo poważnie, dlatego Dominika Tajner szybko odniosła się do sytuacji. Gwiazda przyznała, że czuje się ofiarą. W oświadczeniu, które zamieściła w sieci poinformowała, że nie otrzymała od SKOKu ani złotówki. Postanowiła też zgłosić sprawę odpowiednim służbom.

Była żona Wiśniewskiego odpiera szokujące zarzuty

- Nigdy nie otrzymałam od SKOKU Wołomin ani złotówki (ani w formie pożyczki, ani kredytu). To ja pierwsza zwróciłam się do prokuratury o pomoc, gdy syndyk SKOKU Wołomin wezwał mnie do zapłaty pieniędzy, których od SKOKU Wołomin NIGDY nie dostałam. Jest mi bardzo przykro, że mój wizerunek cierpi mimo, że NIGDY nie wyłudziłam żadnych pieniędzy, nigdy NIKOGO nie okradłam, a tym samym nie wyrządziłam świadomej krzywdy - napisała Dominika Tajner w oficjalnym oświadczeniu, które opublikowała w sieci. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według śledczych gwiazda miała spodziewać się nadciągającego oskarżenia. W związku z tym w 2018 roku złożyła zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Tajner uznała, że sama padła ofiarą finansowego oszustwa, jednak postępowanie umorzono, bo sprawa nie nosiła znamion przestępstwa. 

Apoloniusz Tajner reaguje na dramatyczne doniesienia na temat córki

Portal Pudelek postanowił zapytać ojca celebrytki, znanego trenera skoczków narciarskich Apoloniusza Tajnera, co sądzi na temat afery z udziałem jego córki dotyczącej domniemanego wyłudzenia przez nią miliona złotych. Mężczyzna przyznał, że służy Dominice wsparciem.

Dzisiaj grzeje: 1. Przyjaciółka Anny Jantar po latach wyznała straszliwą prawdę. Tego nie wiedział nikt, polały się łzy

2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

- Moja córka oczywiście może liczyć na moje wsparcie. Poza tym nie mam w sprawie Dominiki nic więcej do powiedzenia - skomentował Tajner. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na umowie masz minimalną pensję, a resztę pieniędzy dostajesz pod stołem? Będziesz mieć poważne problemy
  2. Żona Strasburgera przerywa milczenie po porodzie. Ujawnia prawdę o ojcostwie 72-letniego męża
  3. Śpisz z mokrymi włosami? Natychmiast przestań, nawet nie zdajesz sobie sprawy, jakie to niebezpieczne
  4. Prowadzący DDTVN sięgnął dna. Wyśmiewa się z osób, cierpiących na zaburzenia
  5. Pobierasz rentę? Nie zapomnij o kluczowym oświadczeniu, inaczej możesz stracić pieniądze

Źródło: Pudelek

Następny artykuł