Prokuratura zabrała się za byłą żonę Wiśniewskiego. Oskarżono ją o wyjątkowo haniebny czyn, mogą ją zamknąć na 10 lat

Prokuratura zabrała się za byłą żonę Wiśniewskiego. Oskarżono ją o wyjątkowo haniebny czyn, mogą ją zamknąć na 10 lat Źródło: .

Żona Wiśniewskiego nie ma powodów do radości. Może mieć ogromne problemy jeśli prokuratura udowodni jej wszystkie zarzuty. Na tę chwilę sprawa wygląda bardzo poważnie.

Żona Wiśniewskiego może trafić za kratki nawet na 10 lat. Prokuratura postanowiła prześwietlić jej działania w ostatnich kilku lat i zdecydowała postawić zarzuty. Wiadomo już, co tak zainteresowało śledczych. Dla wielu osób to wyjątkowo haniebne wykroczenie.

Żona Wiśniewskiego pojawiła się w prokuraturze. Usłyszała poważne oskarżenia

28 listopada w Prokuraturze Okręgowej Warszawa-Praga byłej żonie Wiśniewskiego i zarówno znanej celebrytce zostały postawione poważne zarzuty. Dominika T.-W. pojawiła się tam w związku ze śledztwem w sprawie SKOK Wołomin. Chodzi o wyłudzenie niebagatelnej kwoty miliona złotych w formie udzielonego kredytu. Na tę chwilę prokurator zadecydował się zastosować środek zapobiegawczy, czyli w jej przypadku poręczenia majątkowe.

Kobieta odmówiła wszelkich wyjaśnień i komentarzy, a prokurator Saduś dodał, że nie przyznała się do zarzucanych jej czynów. Według śledczych sprawa miała swój początek w 2013 roku. Miała "ubiegać się o wsparcie finansowe przez co przedłożyła nierzetelne oraz nieprawdziwe pisemne oświadczenia dotyczące uzyskiwanych przez nią dochodów". Wiadomo, że pracownicy SKOK Wołomin zostali celowo wprowadzeni w błąd.

Kobiecie grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prokurator Saduś potwierdził, że udzielono jej kredytu w wysokości miliona złotych. Podzielił się również szokującą informacją, że nie była jedyną beneficjentką, ale też "przebywająca aktualnie w areszcie śledczym osoba ze ścisłego kierownictwa SKOK Wołomin". Była żona Wiśniewskiego miała się również odpowiednio zabezpieczyć przed konsekwencjami. W październiku 2018 roku złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Dzisiaj grzeje: 1. Przeprowadziła się z dziećmi do nowego domu. Kiedy weszła na strych stanęło jej serce. Jeszcze nigdy tak szybko nie uciekała
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Chodziło o to, że złożyła zawiadomienie, w którym poinformowała, że to ona została celowo oszukana przez pracowników SKOK Wołomin.

- Śledztwo prowadzone w tym kierunku zostało umorzone wobec braku cech przestępstwa, a decyzję prokuratora utrzymał w mocy Sąd Okręgowy Warszawa-Praga postanowieniem z dnia 19 września 2019 roku - tłumaczy Saduś. Dodał, że byłej żonie Wiśniewskiego grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lech Wałęsa w szpitalu
  2. Zaszedł ją od tyłu, w półmroku myślał że to żona, a nie córka. Było już za późno, kiedy się zorientował
  3. Daniel Olbrychski i Maryla Rodowicz stracili wspólne dziecko w strasznych dla każdego rodzica okolicznościach. Mało znane fakty z życia gwiazdy
  4. Minął już rok od śmierci Ireny Dziedzic. Dlaczego o jej odejściu dowiedzieliśmy się po czasie?
  5. Emerytura jeszcze WCZEŚNIEJ! Przejdziesz na nią przed 60. urodzinami

Źródło: Polsat News

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News