Żona Wiśniewskiego nie wytrzymała i w końcu ujawnia prawdziwą przyczynę rozwodu. Zdębiejecie

Żona Wiśniewskiego nie wytrzymała i w końcu ujawnia prawdziwą przyczynę rozwodu. Zdębiejecie Źródło: .

Żona Wiśniewskiego dopiero teraz zdradziła, co tak naprawdę jest powodem jej rozwodu z gwiazdorem Ich Troje. Do tej pory nie mówiła wiele na ten temat z uwagi na inne, o wiele bardziej wstrząsające wydarzenia w jej życiu. Teraz zdecydowała się przerwać milczenie i wyjawić wszystkim szokująca prawdę.

Żona Wiśniewskiego właśnie przyznała, dlaczego tak naprawdę rozstała się z muzykiem. Media już od dłuższego czasu spekulowały na ten temat, jednak doniesienia nigdy nie znajdowały oficjalnego potwierdzenia. Długo czekano na prawdziwy powód rozstania celebrytów i prawda wreszcie wyszła na jaw. Trzeba przyznać, że takiego powodu chyba nikt się nie spodziewał.  

Żona Wiśniewskiego zdradza przyczyny rozwodu. Tego nikt się nie spodziewał!

Choć o rozwodzie Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego mówi się już od kilu miesięcy, dotychczas wiadomo było jedynie, że to gwiazdor zadecydował o rozstaniu. Nie było tajemnicą, że złożył pozew w momencie, gdy jego małżonka brała udział w show "Taniec z gwiazdami".

Teraz celebrytka zdecydowała się na pierwszą oficjalną wypowiedź na temat całej sytuacji i zdradziła, co tak naprawdę było przyczyną rozwodu. Chyba nikt nie spodziewał się, że muzyk mógł podejrzewać ją o zdradę:

- Posądzono mnie o romanse, których nie było. Prawda jest taka, że w moim małżeństwie od dawna nie było najlepiej. Ale szczerze mówiąc, na początku myślałam, że to tylko kolejny kryzys. Byliśmy ze sobą wiele lat, a w tak długich związkach przecież nie zawsze jest kolorowo - wyznała żona Wiśniewskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dominika Tajner już czuje się singielką 

W dalszej części rozmowy z dziennikarzem Dominika wyznała, że choć rozwód jeszcze nie dobiegł końca, ona już czuje się singielką. Zdradziła też, że stara się wrócić do równowagi psychicznej, której pozbawiły ją ostatnie wydarzenia z życia. Ku zaskoczeniu wielu osób przyznaje, że jest otwarta na nową miłość, bowiem jej historia z Michałem to już jedynie przeszłość. Mimo to, oznajmia, że kontakt między nimi jest o wiele lepszy niż przed rozstaniem. 

- Najśmieszniejsze jest to, że teraz lepiej się ze sobą dogadujemy niż jeszcze niedawno w małżeństwie. Spędziliśmy ze sobą zbyt dużo czasu, żeby teraz tracić czas na kłótnie - tłumaczy.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Aktor "Młodych Wilków" zakatował swoją matkę NA ŚMIERĆ. Po 2 latach wyszedł na wolność, Polacy nie mogą w to uwierzyć! 
  2. Wiemy, kim naprawdę jest mąż Julii Pitery! Spadniecie z krzeseł, gdy poznacie PRAWDĘ!
  3. Straszliwy nowotwór zabił dziecko. Ojca ścięło z nóg, gdy zdjął lustro sprzątając pokój córeczki
  4. Kulisy "Kiepskich" odbierają mowę. Cała prawda o serialu ujawniona
  5. 200 tysięcy starszych Polaków codziennie przyjmuje ten lek. Ma być wycofany, jest pilny apel lekarzy do NFZ
  6. To zwala z nóg, rodzina mordercy Kristiny wyciąga asa z rękawa. Jakub A. będzie miał ochronę prawną o jakiej mu się nie śniło

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News