Była żona Wiśniewskiego przeżyła prawdziwy dramat. Teraz wyjawiła, co dzieje się z jej synem

Była żona Wiśniewskiego przeżyła prawdziwy dramat. Teraz wyjawiła, co dzieje się z jej synem Źródło: instagram dominika tajner

Żona Wiśniewskiego podzieliła się dramatem, który rozegrał się w jej życiu. Okazuje się, że było bardzo źle z jej synem. Gwiazda dopiero po pewnym czasie postanowiła wyjawić, jak ciężkie chwile musiała przeżyć.

Była żona Wiśniewskiego, Dominika Tajner, postanowiła podzielić się ciężkimi przeżyciami, które miały miejsce w jej życiu. Okazuje się, że polska gwiazda musiała zmierzyć się z prawdziwym dramatem, który dotknął jej syna. Dopiero teraz była w stanie wyznać całą prawdę i opowiedzieć o najgorszych momentach. 

Żona Wiśniewskiego dzieli się, co działo się z jej synem 

Dominika Tajner jest mamą Maksymiliana, który pojawił się na świecie, kiedy polska gwiazda związana była z Juliuszem Idzikiem. Macierzyństwo to piękny okres dla kobiety, która dopiero po roku postanowiła podzielić się prawdą, dotyczącą tego, co działo się z jej synem. 

Okazuje się, że w maju zeszłego roku, Maksymilian trafił do szpitala. Jego stan zdrowia znacznie się pogorszył. Wyszło na jaw, że syn Dominiki Tajner stracił przytomność i został przyjęty na OIOM. Z racji tego, że odbywała się wtedy majówka, niewielu lekarzy mogło zająć się jej dzieckiem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zgodnie z doniesieniami, które pojawiały się w mediach w tym czasie, Maksymilian przebywał w szpitalu w związku z ugryzieniem kleszcza, jednak jego mama nigdy nie potwierdziła tej wiadomości. Jedyne, na co w tym okresie zdobyła się była żona Wiśniewskiego, było podanie informacji, że stan jej syna jest dobry.

Dominika Tajner, była żona Wiśniewskiego, zdradziła, jak jest dzisiaj 

Od czasu pobytu Maksymiliana w szpitalu Dominika Tajner nie przekazywała w mediach, jaki jest stan zdrowia jej dziecka. Ostatnio w mediach społecznościowych została zapytana przez internautkę, jak czuje się syn, co sprawiło, że Dominika Tajner podzieliła się prawdą na temat obecnego stanu zdrowia. 

- Wszystko dobrze! Dziękuję i życzymy zdrowia! - przekazała Dominika Tajner

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Jest prognoza liczby zakażeń dla Polski. Podano możliwą datę zahamowania epidemii

2. Ukryte objawy koronawirusa. Twój nos może dać ci jeden sygnał, że jesteś zarażony

Na szczęście stan młodego chłopaka jest już stabilny, a dziś Maksymilian może wrócić już do swojego ukochanego sportu, który jest jego największą pasją. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy zawału serca u kobiet mogą być nietypowe. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Wiemy, dokąd trafi milion euro od Lewandowskich. Para zamknęła usta krytykom
  3. Niestety, nie doczekała się nawet wyników testu na zakażenie. Jej chłopak znalazł ją martwą na podłodze
  4. Nietypowe objawy koronawirusa. Występują u 30 procent chorych
  5. Nagranie z ukrytej kamery pokazało, co tata robi z 4-letnią córką. Mama zobaczyła nagranie i zaniemówiła
  6. Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieci

źródło: radio zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News