Po jej długich blond włosach nie ma już śladu. Gdy zobaczycie najnowsze zdjęcie żony Wiśniewskiego oniemiejecie

Po jej długich blond włosach nie ma już śladu. Gdy zobaczycie najnowsze zdjęcie żony Wiśniewskiego oniemiejecie Źródło: fot. instagram.com/Dominika Tajner

Żona Wiśniewskiego stara się teraz na własną rękę zaistnieć w show-biznesie i z tego powodu chce wyglądać jak najlepiej. Na jej profilu instagramowym pojawiło się zdjęcie metamorfozy, która zwala z nóg.

Żona Wiśniewskiego w ostatnim czasie bardzo mocno inwestuje w siebie, aby z jak największym hukiem rozpocząć swoją karierę medialną. Dominika Tajner zainwestowała w agenta, a także oddaje się ciężkim treningom, a nawet przeszła na dietę. Na jej profilu na Instagramie można znaleźć zdjęcia z jej wakacji w Tunezji, dzięki którym jej skóra nabrała pięknego brązu.

Choć ewidentnie szykuje się na wejście do świata show-biznesu, jak na razie zarówno ona, jak i sam Michał Wiśniewski milczą na temat rozwodu. Wiadomo jedynie, że muzyk złożył papiery rozwodowe, o czym poinformowała wszystkich sama Dominika Tajner. Wygląda na to, że celebrytka chce rozpocząć nowy okres w swoim życiu, jako zupełnie nowa osoba, o całkowicie innym wyglądzie.

Żona Wiśniewskiego przeszła metamorfozę

Gwiazdy często decydują się na upamiętnienie swojego nowego etapu w życiu poprzez swój wygląd. Mogą to być chociażby pamiątkowe tatuaże lub odświeżenie swojego wizerunku. Dzięki temu status ich życiowych zmian wzrasta, a w samych mediach na nowo zaczyna być o nich głośno.

Dominika Tajner podczas rozstania ze swoim mężem już wcześniej zdecydowała się na poważną zmianę w wizerunku, a mianowicie usunęła tatuaż z imieniem Wiśniewskiego, który zdobił jej przedramię. Teraz celebrytka zdecydowała się nie na aż tak drastyczną zmianę, ale mimo wszystko wielu jej fanom może odebrać mowę, bo po jej długich blond włosach nie został nawet ślad. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niesamowite zdjęcie Dominiki Tajner

Na profilu celebrytki pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy, że po jej blond włosach nie pozostał nawet ślad. Niektórzy podejrzewali, że Dominika Tajner zmieniła swój wygląd poprzez aplikację w telefonie, ale patrząc na kolejną fotografię, widzimy, że na jej włosy została jedynie nałożona czarna maska, która jednak wielu jej fanów wbiła w ziemię.

Jednak kosmetyk sprawił, że jej włosy znacząco zmieniły swoją barwę i stały się o wiele chłodniejsze, co wielu internautom bardzo przypadło do gustu. Nie da się ukryć, że nowa fryzura Dominiki Tajner wygląda naprawdę intrygująco, chociaż niektóre osoby będą potrzebować trochę czasu, aby się do niej przyzwyczaić.

Mimo wszystko widać przez to, że Dominika Tajner naprawdę podchodzi na poważnie do swojego dalszego rozwoju kariery. Żona Wiśniewskiego bez wątpienia nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i może nas jeszcze nie raz zaskoczyć, na co liczą jej fani.

żona Wiśniewskiego fot. instagram.com/Dominika Tajner

żona Wiśniewskiego fot. instagram.com/Dominika Tajner

  1. NIE ŻYJE żona aktora "Barw Szczęścia". Dramatyczne choroba zabrała mu ukochaną, wstrząsające fakty
  2. Ukochana przez Polaków aktorka przeszła operację plastyczną. Twarz 57-latki jest nie do poznania, wygląda koszmarnie. Co z jej karierą?
  3. Szokująca przepowiednia słynnej jasnowidzki ws. Dawidka. Wmuruje was w ziemię
  4. Sąd zdecydował o odtajnieniu dokumentów, książę zmuszał nastolatkę do stosunku. Skandal rozrywa brytyjską rodzinę królewską
  5. 4-latek zapewnia, że w poprzednim wcieleniu był księżną Dianą. Ujawnia porażające fakty, jesteśmy w szoku
  6. Krzysztof Rutkowski mówi, co najprawdopodobniej zrobił ojciec Dawidka z synem. Te słowa przerażają

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu