"Wypadek" w domu b. żony Wiśniewskiego. Wszystko zostało nagrane

"Wypadek" w domu b. żony Wiśniewskiego. Wszystko zostało nagrane Źródło: YouTube / stylzyciatvp

Była żona Wiśniewskiego będzie musiała przeprowadzić poważną rozmowę z córką. Jej 16-letnia córka za bardzo szalała, przez co spowodowała wypadek we własnym domu.

Żona Wiśniewskiego pokazała nagranie, jak jej córka robi małą "demolkę" w domu. Nie wiadomo czy opublikowanie nagrania było formą kary, ale jest jedno pewne - na pewno 16-latka musi się teraz wstydzić przed całą rzeszą obserwujących profil jej mamy na Instagramie.

Żona Wiśniewskiego pokazała nagranie jak córka powoduje wypadek w domu

Marta "Mandaryna" Wiśniewska ma sporo radości z owoców swojego związku z Michałem Wiśniewskim. Ich dzieci, 17-letni Xaver i 16-letnia Fabienne co jakiś czas pojawiają się w mediach i zapowiadają się na celebrytów równie popularnych co rodzice. Jednak to dalej nastolatkowie, którym zdarzy się zrobić coś nierozsądnego i dostać później reprymendę od rodzicielki. Brakiem posłuszeństwa wobec rodziców popisała się tym razem córka Mandaryny, która spowodowała wypadek w domu.

Fabienne jest osobą, której ciężko usiedzieć w jednym miejscu. Nastolatka lubi jeździć na deskorolce i nie mogła sobie odpuścić przejażdżki nawet w domowym zaciszu. Wzięła więc kolorowy "fishboard" zwany popularnie "fiszką" i zaczęła jeździć na niej po domu. To nie mogło się dobrze skończyć - 16-latka przez przypadek zrzuciła ze stolika kubek z kawą, który roztrzaskał się na podłodze w drobny mak, bryzgając napojem na wszystkie strony.

Marta Wiśniewska będzie musiała dać lekcję wychowawczą swojej córce

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na samym końcu nagrania widać nietęgą minę Fabienne Wiśniewskiej, która doskonale zdawała sobie w tym momencie sprawę, że mama nie będzie zadowolona. Cały film opatrzony jest wymownym opisem "A mama tyle razy powtarza...".

Całe zajście można było obejrzeć wczoraj wieczorem na Instastory Marty Wiśniewskiej. Być może pochwalenie się przewinieniem córki był formą kary? Niesforność 16-letniej Fabienne mogło zobaczyć nawet 31 tysięcy osób, które obserwują instagramowy profil Mandaryny.

Poniżej kilka zrzutów ekranu z nagranego "wypadku".

Źródło: Instagram/marta.mandaryna

  1. Ukochana przez Polaków aktorka przeszła operację plastyczną. Twarz 57-latki jest nie do poznania, wygląda koszmarnie. Co z jej karierą?
  2. Zmarła żona aktora "Barw Szczęścia". Dramatyczne choroba zabrała mu ukochaną, wstrząsające fakty
  3. 12-letni Dawid nie żyje. Powiedziano matce, że się utopił, ale ta odkryła przerażającą prawdę
  4. Gdy 19-latkę gwałcił jedenasty mężczyzna, nie miała już sił. Ale to jeszcze nie był koniec gwałtu
  5. Ekspert zdradził, dlaczego jego zdaniem ojciec zamordował Dawidka. Powód jest więcej niż przerażający
  6. Porażające informacje Polsatu. 10 osób nie żyje, kolejne 10 w stanie krytycznym, 25 rannych
  7. Nie żyje najbardziej samotny człowiek świata. Przez 11 lat nikt nie zauważył jego śmierci

Źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu