Pamiętacie Annę Świątczak z Ich Troje? Była jedną z żon Wiśniewskiego, teraz jest nie do poznania

Pamiętacie Annę Świątczak z Ich Troje? Była jedną z żon Wiśniewskiego, teraz jest nie do poznania Źródło: YouTube/Michał Wiśniewski

Żona Wiśniewskiego bardzo zmieniła się od czasu, kiedy się rozstali. W sieci pojawiło się jej zdjęcie z nowym mężczyzną. Anna Świątczak odmieniła swoje życie. To, jak obecnie wygląda może dużo powiedzieć o jej dawnej relacji z muzykiem.

Żona Wiśniewskiego, Anna Świątczak, bardzo długo koncertowała z Ich Troje. Jako artyści współpracowali aż 7 lat. Po jakimś czasie okazało się, że łączy ich nie tylko muzyka. Wszyscy z zapartym tchem śledzili losy sławnej pary, która podjęła ekscentryczną decyzję i ślub postanowiła wziąć w Las Vegas. Ceremonia, na której na biało ubrana była nie tylko panna młoda, ale i pan młody oraz większość gości, wszystkich wprawiła w zdumienie. Po rozwodzie z Michałem Wiśniewskim Anna Świątczak postanowiła odmienić swoje życie.

Żona Wiśniewskiego pokazuje nową twarz po latach

Michał Wiśniewski i Anna Świątczak przysięgli sobie miłość i wierność w 2006 roku. Ich związek przetrwał jednak tylko 5 lat - już w 2011 cała Polska śledziła ich sprawę rozwodową. Wtedy też trzecia żona Wiśniewskiego opuściła zespół Ich Troje i postanowiła szukać szczęścia na własną rękę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Anna Świątczak przez jakiś czas próbowała utrzymać się w show biznesie, ale gdy nie udało się jej odnieść sukcesu, nie "przeciągała struny" - zniknęła z czerwonego dywanu i postawiła na inną drogę życia. Widać to było wyraźnie na przyjęciu urodzinowym Jacka Łągwy, innego członka zespołu Ich Troje.

Na imprezie pojawiła się zarówno Anna Świątczak, jak i Michał Wiśniewski z nową partnerką. Nie doszło jednak do konfliktu - byli małżonkowie ewidentnie przeszli do porządku dziennego z dawnym rozpadem ich relacji.

Zdjęcie Anny Świątczak pojawiło się na Instagramie jej nowego męża

Była wokalistka Ich Troje bardzo pilnie strzeże swojej prywatności. Jej konto na Instagramie jest zastrzeżone, także niełatwo śledzić jej losy w ten sposób. Dziennikarzom udało się jednak znaleźć konto jej męża, na którym ten opublikował ostatnio wzruszającą fotografię.

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata
2.Wybiegły na nich dwa duże psy. Zaciągnęły ich w krzaki, gdzie czekał na nich koszmarny widok, zostało im niewiele czasu

Anna Świątczak, wciąż ciesząca się naturalną urodą oraz młodym wyglądem, stoi na zdjęciu ze swoim nowym partnerem. Oboje uśmiechają się do obiektywu, pozując na słonecznej plaży w Gdańsku. Widać, że udało się im ułożyć sobie życie, a małżeństwo Anny Świątczak z Michałem Wiśniewskim jest tylko odległym wspomnieniem. To pokazuje, że dawna miłość gwiazdora zupełnie nie przejmuje się już przeszłością, a zerwanie i rozpoczęcie nowego życia bardzo dobrze jej zrobiło. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 14. emerytura nie dla każdego. TYSIĄCE emerytów odciętych od pieniędzy
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. Obudził ją głośny krzyk, w łóżeczku znalazła swoją konającą córkę. Kilkanaście godzin później wyszło na jaw, co zrobił jej partner
  4. 3 znaki zodiaku, które najpiękniej się starzeją. Czas gra tylko na ich korzyść
  5. Juror "Tańca z gwiazdami" ledwo zakończył wieloletni związek, a już ma nową, dużo młodszą partnerkę. "Nie bała się jego choroby"

źródło: pudelek

Następny artykuł