Żona Wiśniewskiego ukrywała ogromną tragedię. Zmarł bardzo bliski członek jej rodziny

Żona Wiśniewskiego ukrywała ogromną tragedię. Zmarł bardzo bliski członek jej rodziny Źródło: Screen/Youtube/TVN.pl

Żona Wiśniewskiego ma za sobą bardzo trudny czas. Nie dość, że musiała uporać się z rozpadem swojego małżeństwa, to zmagała się jeszcze z prywatną tragedią. Zmarła jej bardzo bliska osoba.

Żona Wiśniewskiego przeżywała ostatnio bardzo trudne chwile. Jak powszechnie wiadomo jej małżeństwo z liderem Ich Troje rozpadło się, ale nie jest to koniec tragedii, które ją dotknęły. W szczerym wywiadzie wyjawiła, że straciła naprawdę bliską osobę, co było dla niej ciężkim i przykrym doświadczeniem.

Żona Wiśniewskiego szczerze o trudnych momentach

Żona Wiśniewskiego opowiedziała w jednym z wywiadów o trudnych momentach, z którymi musiała się zmierzyć w ostatnim czasie. Dominika Tajner nie dość, że musiała pogodzić się z rozpadem swojego małżeństwa z Michałem Wiśniewskim, to jeszcze spadła na nią niezwykle smutna informacja dotycząca jednego z członków jej rodziny. 

Jak się okazuje w tamtym czasie zmarła jej babcia. Celebrytka musiała przeżywać naprawdę ciężkie chwile w tamtym okresie. Nie każdy byłby na tyle silny, żeby się pozbierać i dać sobie radę z takimi prywatnymi dramatami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Prywatna tragedia celebrytki 

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozstali się ku zaskoczeniu wszystkich. Mediom wydawało się, że są idealną parą, która jest dla siebie stworzona. Rozpad ich małżeństwa nie był jedyną przykrą wiadomością w tym okresie dla celebrytki. W intymnym wywiadzie opowiedziała o innej traumatycznej sprawie, która ją spotkała w tym czasie. 

Gwiazda musiała pogodzić się ze śmiercią swojej babci. Każdy kto stracił kiedykolwiek bliską osobę wie, jakie to trudne i jak ciężko się pozbierać po takim wydarzeniu. 

-To była prawdziwa czarna seria. W pewnym momencie usiadłam bezradna i pomyślałam, że zamierzam wierzyć w klątwy, że ktoś musiał ją na mnie rzucić - wyjawiła celebrytka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny alarm RCB w Polsacie. Przygotujcie się dziś na najgorsze, znajdźcie bezpieczne schronienie
2.Twoje dziecko chodzi do szkoły? Już niedługo zapłacisz za to nawet 1700 zł

Mówiąc o czarnej serii miała na myśli śmierć babci, rozstanie z Michałem Wiśniewskim, a także ciężką chorobę syna. Tajner podkreśliła, że to właśnie poważna sytuacja zdrowotna jej dziecka najbardziej ją zniszczyła psychicznie, a jednocześnie wzmocniła, bo dzięki temu trudnemu doświadczeniu zmieniła jej się życiowa perspektywa. Dotarło do niej co jest tak naprawdę w życiu ważne. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Alicja pojechała na wakacje do Łeby. Nigdy tam nie dotarła, policja ma portret mordercy, pomóżmy go znaleźć
  4. Wszystko się nagrało i trafiło do sieci. Nagle w Lidlu wszyscy zaczęli tańczyć, niektórzy Polacy przecierali oczy ze zdumienia
  5. Ruszył proces ws. zabójstwa Adamowicza. Ale w ławie oskarżonych nie zasiadł morderca, szokujące informacje

Źródło: Jastrzab Post

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News