Prokuratura wydała oświadczenie ws. byłej żony Wiśniewskiego. Nowe fakty, sytuacja jest bardzo poważna

Prokuratura wydała oświadczenie ws. byłej żony Wiśniewskiego. Nowe fakty, sytuacja jest bardzo poważna Źródło: .

Była żona Wiśniewskiego jest od kilku dni głównym tematem dyskusji Polaków. Ostatnie wydarzenia wzbudziły wielkie emocje w opinii publicznej a oświadczenie prokuratury może wywołać jeszcze większe.

Była żona Wiśniewskiego zmaga się ostatnio z nie najlepszą passą. Po licznych niepowodzeniach i trudnych chwilach, jakie przyniósł jej ten rok wiele wskazywało na to, że w jej życiu wreszcie nastał lepszy czas, a ona może w końcu odetchnąć z ulgą. Sielanka nie trwała jednak długo, bowiem kilka dni temu wybuchła afera z nią w roli głównej, a powody wstrząsnęły fanami. 

Była żona Wiśniewskiego ma problemy

Od kilku dni polskie media aż huczą po zatrzymaniu Dominiki Tajner. Szybko okazało się, że interwencja policji była w tym wypadku konieczna, bowiem jak donosi wiele źródeł, powodem miały być rzekome wyłudzenia na milion złotych, których celebrytka miała się dopuścić. Sieć zaczęło obiegać coraz więcej faktów, w które najwięksi fani gwiazdy nie do końca chcieli wierzyć. Jej bliscy stronili od komentarza, a internauci wciąż nie mieli pewności, czy wszystkie doniesienia są prawdziwe. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Oświadczenie prokuratury 

W końcu media obiegły oficjalne informacje ze strony prokuratury, która pracuje nad sprawą. Wiadomo, że Tajner usłyszała zarzut wyłudzenia miliona złotych w kredycie zawartym w SKOKu Wołomin, bowiem miała złożyć fałszywe oświadczenie majątkowe oraz podać nieprawdziwe dane osób, na które kredyt miał być wzięty. 

- Zostały przedstawione zarzuty pani Dominice T-W. Dotyczą wziętego przez nią kredytu w wysokości miliona złotych. Pani Dominika podczas składania wniosku o kredyt przedstawiła nieprawdziwe oświadczenie majątkowe. Wprowadziła też kredytodawcę w błąd co do osób rzeczywiście starających się o kredyt - powiedział Marcin Saduś w rozmowie z Faktem. 

Głos zabrała również mecenas Anna Bufnal, reprezentująca Tajner.

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała się narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]

2. Widzowie są oburzeni, ich zdaniem przekroczono granicę żenady. Ogromny hejt za zachowanie jurora w finale "The Voice of Poland"

- To początek postępowania. Dopiero po rozpatrzeniu zgromadzonego materiału dowodowego prokuratura podejmie decyzję czy są podstawy do sporządzenia aktu oskarżenia - powiedziała. 

Sprawa jest naprawdę poważna, bowiem w świetle takich zarzutów, jeśli wina Tajner zostanie udowodniona, grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tuż po wygranej "The Voice" dziennikarka TVP podstawiła mikrofon 17-latce. Niesamowite słowa
  2. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy
  3. Pierogi z tym farszem to prawdziwy hit na stole. Mało kto potrafi się im oprzeć, każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis
  4. Chomik gigant istnieje i żyje na Śląsku. Niewiarygodny wygląd, zagrożonego zwierzątka   
  5. Nawet 2 tys. zł wydasz na mandat. Karę powiążą z twoją pensją

Źródło: viva

Następny artykuł