Żona Stocha jak Justyna Żyła! Będzie gwiazdą telewizji
Mateusz Wysokiński - 5 Grudnia 2018

Żona Stocha jak Justyna Żyła! Będzie gwiazdą telewizji

Żona Stocha zostanie gwiazdą telewizji? Wiele wskazuje na to, że atrakcyjna małżonka mistrza Olimpijskiego zagości na ekranach popularnej stacji sportowej jako prezenterka. Czy przed kobietą otwiera się świetlana przyszłość w świecie mediów?

Żona Stocha otworzyła ostatnio sklep o nazwie Kamilland, w którym sprzedaje gadżety związane ze swoim, słynnym mężem, a także szkołę dla skoczków narciarskich o nazwie Eve-nement Zakopane. Okazuje się, że do wielkich sukcesów na polu biznesowym, kobieta może doliczyć poważne zainteresowanie jednej z czołowych stacji sportowych. Czy Ewa Bilan-Stoch, podobnie jak Justyna Żyła skorzysta z szansy i będzie się starała wykorzystać swoje pięć minut?

Żona Stocha dziennikarką sportową?

Stacją, która jest poważnie zainteresowana zatrudnieniem kobiety, okazuje się Eurosport. Ta komercyjna stacja telewizyjna jest jedną z najbardziej uznanych na polskim rynku dziennikarstwa sportowego i od lat towarzyszy polskim skoczkom narciarskim w największych sukcesach sportowych. Ostatnio coraz częściej w formie gościa zaczęła pojawiać się w niej Ewa Bilian-Stoch, która okazała się świetną ekspertką w sprawie sportów zimowych, dzięki czemu, telewizja myśli o zatrudnieniu jej w charakterze dziennikarki. Nie jest to pierwsza z żon skoczków narciarskich, które planują karierę medialną. Justyna Żyła, czyli była wybranka Piotra dostała ostatnio propozycję z jednej z polskojęzycznych stacji telewizyjnych, gdzie ma prowadzić program, w którym będzie godzić zwaśnione małżeństwa. Czy żona Stocha będzie zainteresowana pójściem w ślady bardziej medialnej koleżanki?DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki ukrywał to przez lata! Teraz odkrył się przed światemCzytaj dalej

Czy Eurosport zatrudni żonę skoczka?

Przedstawiciele stacji nie komentują swojego zainteresowania potencjalnym zatrudnieniem żony Kamila Stocha. Na razie, kobieta wystąpiła w roli komentatorki w konkursach w Wiśle czy Oberstdorfie, a także Pjongczangu w trakcie igrzysk olimpijskich, gdzie jej mąż wygrał zawody. Ponoć do swojej dziennikarskiej roli ma wrócić już w 2019 roku. Według przecieków ze strony stacji ma za zadanie poprowadzić relację z konkursu skoczków narciarskich z austriackiego Seefeld. Czy kobieta zrezygnuje z własnych biznesów i zdecyduje się na podjęcie całkowicie nowej roli? Fani stacji Eurosport ponoć wielokrotnie apelowali włodarzy telewizji o zatrudnienie kobiety.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kurdej-Szatan wbija szpile w koleżankę z planu! Wyjawia kulisy „M jak Miłość”, zapamiętamy je długo
  2. Ile zarabia Karolina Szostak? Zarobki szokują
  3. Doda zdradziła swój sekret. Rozrywa serce, zwłaszcza starszym ludziom
  4. Jak wygląda badanie ginekologiczne? Krok po kroku
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
Anna LewandowskaAnna Lewandowska i sekrety jej bogactwa. Czego możecie jej pozazdrościćCzytaj dalej
 
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News