Marek Kondrat nieczęsto pokazuje młodziutką żonę. Jej zdjęcie trafiło do sieci, jest zjawiskowo piękna

Marek Kondrat nieczęsto pokazuje młodziutką żonę. Jej zdjęcie trafiło do sieci, jest zjawiskowo piękna Źródło: Screen/youtube/

Żona Marka Kondrata rzadko pokazuje się publicznie. Para pojawia się tylko przy wyjątkowych okazjach. Taka miała miejsce niedawno, a zdjęcie, na którym widać aktora i jego młodziutką partnerkę, błyskawicznie obiegło Internet.

Żona Marka Kondrata, Antonina Turnau, towarzyszyła swojemu mężowi podczas imprezy zorganizowanej w ramach uczczenia oficjalnego otwarcia nowego biznesu aktora. 19 września wystartowało BARaWINO, a okazję tę uświetniło swoją obecnością grono znamienitych gwiazd.

Żona Marka Kondrata na otwarciu nowego biznesu

BARaWINO to - jak delikatnie sugeruje nazwa - bar połączony ze sklepem, w którym można skosztować najlepszego wina. Oficjalnie ruszył 19 września. Na imprezie z okazji otwarcia nowego biznesu pojawił się niemały tłum. Przyszło ponad 200 gości, którzy delektowali się 500 winami z całego świata.

Podczas tego ważnego wydarzenia nie mogło zabraknąć żony wybitnego aktora. Marek Kondrat i Antonina Turnau nieczęsto pojawiają się na branżowych imprezach, próżno też szukać ich publicznych wystąpień. Pokazują się tyko przy ważnych okazjach.

Zjawiskowo piękna, 31-letnia Antonina Turnau zachwycała skromną, acz elegancką, czarną kreacją. Po sieci już krąży zdjęcie, które wstawiono na Instagram lokalu - to jedna z nielicznych fotografii, na których widać małżeństwo razem. Turnau wzięła ślub ze starszym o 38 lat Kondratem w 2015 roku. Trzy lata później na świat przyszła ich córka, Helena.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Otwarcie w obecności gwiazd

Na otwarciu lokalu BARaWINO pojawiło się wiele gwiazd na czele z teściem i przyjacielem Marka Kondrata - Grzegorzem Turnauem. Muzyk uświetnił uroczystość występem fortepianowym. W grupie ponad 200 gości byli także inni dobrzy znajomi pary właścicieli - Henryka Bochniarz, Janusz Gajos, Jan Englert czy Dorota Miśkiewicz.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Już od jutra wzrosną emerytury. Wiadomo, kto i ile na tym zyska, niektórzy będą wściekli

- Dziś otwieramy lokal, który kosztował nas dużo pracy, ale proporcjonalnie oddaje nam radością i satysfakcją. Plan dalszy i bliższy to cieszyć się tym miejscem, bo ono zasługuje na wiele. Widać to po ludziach, którzy przyszli tutaj uświetnić nam dziś to otwarcie i, którzy jestem tego pewien, będą tu przychodzić, żeby się radować winem, sobą, dobrą atmosferą i fajnym miejscem. To jest miły, ekscytujący moment, kiedy jakiś wysiłek obraca się w pozytyw - powiedział zebranym gościom Marek Kondrat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!
  2. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  3. Kryzys w małżeństwie Małgorzaty Kożuchowskiej. Tabloid wylicza jej WSZYSTKICH mężczyzn, nie jest dobrze
  4. Rówieśnicy zobaczyli, jak wygląda jego mama i zgotowali mu piekło. Weszła do jego pokoju i dokonała odkrycia, przez które już zawsze będzie cierpieć
  5. Fryzjer mył mu włosy szamponem, a potem klientowi zrobiło się ciemno przed oczami. 3 dni walczył o życie
  6. Zdjęcia z wesela, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Żenująca kompromitacja
  7. Smutne informacje ws. Elżbiety Dmoch. Uwielbiana piosenkarka już nie wróci

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł