Żona Rafała Bryndala nie żyje. Ich syn opublikował wzruszające zdjęcie

Żona Rafała Bryndala nie żyje. Ich syn opublikował wzruszające zdjęcie

Rafał Bryndal stracił żonę 22 stycznia 2019 roku. Dorota Bryndal zmarła z nieznanej dotąd przyczyny, a jej odejście było niespodziewane. Państwo Bryndalowie mają syna, który opublikował na swoim Intsagramie wzruszające zdjęcia. 

Rafał Bryndal musiał pożegnać się ze swoją ukochaną żoną. Kobieta była doskonałą prawniczką, mecenasem, radcą prawnym i szefową praktyk prawa własności intelektualnej Life Sciences & Health Care oraz prawa pracy. Wyróżniała się pracowitością, elegancją, opanowaniem i kulturą osobitą. Takie informacje po śmierci Doroty Bryndal zamieściła na Facebooka kancelaria GESSEL, która związana z nią była od 1999 roku. Małżeństwo Bryndalów ma wyjątkowego potomka. Syn Tymek nagle zmałej Doroty Bryndal i Rafała Bryndala urodził się w Kanadzie. Aktualnie jest basistą grupy "Pokusa". To własnie on na swoim profilu instagramowym zamieścił dwa wzruszające zdjęcia.

Rafał Bryndal wraz z synem pogrążeni w żałobie

Dorota Bryndal i jej śmierć poruszyła nie tylko środowisko dziennikarskie i prawnicze, ale przede wszystkim rodzinę. Po tym tragicznym wydarzeniu, jej syn Tymek Bryndal na swoim Instagramie opublikował dwa zdjęcia. Tymek Bryndal opublikował te dwa zdjęcia pomimo tego, że jego matka nie była zbyt aktywna w mediach społecznościowych. Syn Rafała Bryndala wyznał, że kobieta pogardzała i bojkotowała porta społecznościowe, ale mimo to lubiła robić dużo selfie. Na profilu Instagramowym opublikował właśnie kilka z ulubionych zdjęć.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dorota Bryndal i jej syn Tymek Bryndal kochali sztukę

Opublikowane na Instagramie zdjęcia są dwa. Widać wyraźnie, że obydwa zdjęcia zostały zrobione przy okazji oglądania wystaw w galerii sztuki. Jedno z nich to selfie Tymka Bryndala z Dorotą Bryndal. Widać na nim uśmiechniętego syna z poważną i skupioną żoną Rafała Bryndala. W tle za nimi na ścianie słynny obraz Leonardo da Vinci "Mona Lisa". Na zdjęciu widać też, że mają podobne okulary i są podobnie wystylizowani. Drugie zdjęcie opublikowane przez Tymka Bryndala przedstawia samotną Dorotę Bryndal w klapkach. Jest ona w całości ubrana na czarno. Odwrócona tyłem do nas, fotografuje z pasją obraz ze sztuką nowoczesna. Dorota Bryndal kochała sztukę i zapewne jej synowi brakuje tego wspólnego oglądania wystaw. Z informacji podanych przez rodzinę wiemy, że uroczystości pogrzebowe zostaną odprawione we wtorek 29 stycznia o godzinie 13.00 w kościele p.w. Św. Karola Boromeusza na Powązkach. Rafał Bryndal fot. www.instagram.com/bryndal.tymek fot. www.instagram.com/bryndal.tymek ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Z kim ma dziecko Omenaa Mensah? To jak nazywa się jej syn, to dla wielu TOTALNE zaskoczenie
  2. Dorota Szelągowska pokazała PARTNERA. Fani osłupieli wiedząc kim on jest
  3. Jak zrobić skrzata? Kilka chwil i stworzysz cudo – krok po kroku
  4. Justyna Żyła Instagram: Miejsce rodzinnego dramat
  5. Jakie dokumenty do 500 plus? Nie możesz zapomnieć o ani jednym
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News