Cezary Pazura jest popularnym w Polsce aktorem. Od pewnego czasu prowadzi także kanał na YouTube’ie. W najnowszym odcinku wystąpił ze swoją żoną. Zadała mu ona niezwykle kłopotliwe pytanie. Odpowiedź jest naprawdę szokująca zważywszy na wcześniejsze wypowiedzi Pazury. 

W sieci właśnie pojawił się film, na którym Cezary Pazura znalazł w ogniu pytań. Jego żona Edyta Pazura poruszyła trudne wątki. Efekt rozmowy jest szokujący.

ZOBACZ TAKŻE: Pazura ostro zaatakowany przez polityka: Ty śmieciu pisowski

Cezary Pazura w potrzasku

Na portalu Youtube Pazura ma swój własny kanał. Ostatnio pojawił się tam specjalny odcinek pt. „Trudne pytania od żony”. Już sam początek jest mocny, bowiem Edyta go ostrzegła.

– Mówisz prawdę i tylko prawdę. W porównaniu z innymi wywiadami masz przekichane. Bo ja znam prawdę, a dziennikarze nie. Dziennikarza możesz okłamać, a mnie nie – zapowiedziała żona.

ZOBACZ TAKŻE: Pazura powiedział jedno zdanie w TVP. Polki są rozjuszone

Szokujące pytanie, jeszcze bardziej zaskakująca odpowiedź

Zaraz potem padło trudne pytanie. Odpowiedź aktora może naprawdę zszokować.

Kaczyński czy Tusk? – zapytała Edyta Pazura.

W odpowiedzi Cezary Pazura najpierw wybuchnął śmiechem, żeby później zamilknąć, aż w końcu odpowiedział, że „Tusk”. Odpowiedź ta jednak została ocenzurowana. Nieco później padło stwierdzenie, iż nie podlizuje się partii rządzącej i jest apolityczny.

Odpowiedź jest o tyle zaskakująca, że Pazura nie raz już dawał wyraz swojej wiary, a także poparcia np. dla Radia Maryja i Telewizji Trwam. Wiele osób przypisuje mu zatem poglądy polityczne zbliżone do tych, które wyznaje wielu katolików w Polsce, a zatem popieranie Prawa i Sprawiedliwości.

Przed udzieleniem odpowiedzi na pytanie, niemal wszyscy byli więc przekonani, że Pazura powie „Kaczyński”. Aktor jest więc teraz bombardowany przez zwolenników „Dobrej Zmiany”, którzy poczuli się zdradzeni. Pazura jest teraz oskarżony o wycofanie się z obozu PiS po licznych słowach krytyki ze strony ludzi z branży. Prawicowi internauci twierdzą, że „pękł” pod naporem negatywnych komentarzy środowiska.

https://www.youtube.com/watch?v=hAMEwYUAPh4

źródło: www.plotek.pl

21 zdjęć ślubnych zepsutych przez nieproszonych gości


Te gwiazdy pochodzą z dobrych domów! [ZDJĘCIA]

Zobacz również