Chciał zabić swoją żonę i córkę. Teraz jest sparaliżowany

Chciał zabić swoją żonę i córkę. Teraz jest sparaliżowany Źródło: Policja

Żona razem z córką miały zostać zamordowane. Mężczyzna przygotował się do zabójstwa, jednak z wielkich planów nic nie wyszło, a sam stał się ofiarą. Jest sparaliżowany i lekarze nie dają mu szansy na poprawę stanu zdrowia.

Żona nie miała wielkiego szczęścia przy wyborze partnera. Pech chciał, że trafiła na człowieka nieobliczalnego.  Będąc zakochaną kobietą, widziała w nim tylko dobre strony, ignorując to co było nietypowe. Na szczęście miała na tyle odwagi, żeby rozstać się z mężem. On jednak nie chciał pogodzić się ze stratą ukochanej.

Żona i córka kontratakują 

Mężczyzna przemierzył pół Ameryki, żeby dojechać do mieszkania swojej byłej żony. Po drodze zmieniał samochody i numery telefonu, tak aby nikt go nie mógł namierzyć. Był przygotowany do podróży, w bagażniku znajdowały się worki na śmieci, zamki błyskawiczne, taśma klejąca, przebrania i broń. 

Miał też zeszyt w którym dokładnie zanotował po co mu te wszystkie przedmioty. Planował zamordować swoją byłą żonę i jej córkę. Szczegółowo rozpisał swój plan jak krok po kroku z zimną krwią zlikwidować rodzinę. Niestety los bywa przekorny, a kobiety coraz pewniejsze siebie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

8 września mężczyzna zakończył podróż i zatrzymał się przed domem byłej żony, po czym włamał się do niego. Zaatakował kobiety kluczem nastawnym. Córka jednak nie zamierzała pozwolić na wyrządzenie krzywdy jej i matce. Wzięła pistolet i wystrzeliła. Pocisk trafił mężczyznę w kręgosłup przez co został sparaliżowany.

Dziewczyna nie usłyszała zarzutów. Władze ustaliły, że kierowała się dobrem swoim i matki, działając w obronie własnej. Ich oprawcy zarzuca się zranienie i włamanie z zamiarem popełnienia przestępstwa. Przestępstwa, które dobrze zaplanował i opisał w swoim dzienniczku.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek 
2. Nie żyje Jan Kobuszewski

Adwokat mężczyzny wniósł o wypuszczenie go z aresztu. Sąd nie wyraził zgody, argumentując, że pomimo paraliżu nadal może być niebezpieczny i stanowić zagrożenie nie tylko dla byłej żony i jej córki, ale także dla innych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jeszcze tylko do jutra czas. 800 tys. Polaków dostanie PRZYNAJMNIEJ 1500 zł
  2. Agata Duda na wyjeździe w Belgii przebiła samą siebie. Zachwycali się nią wszyscy. Polska księżna Diana
  3. Chciał zabić swoją żonę i córkę. Teraz jest sparaliżowany
  4. Gołąbki Magdy Gessler w obłędnym sosie. Oto prosty przepis na spektakularny obiad, niebo w gębie
  5. Złe wiadomości na jutro. IMGW pilnie ostrzega Polaków przed niebezpieczeństwem

źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News