Na pogrzebie żony zabrakło jej męża. Bolesny powód jego absencji wstrząsnął całą okolicą

Na pogrzebie żony zabrakło jej męża. Bolesny powód jego absencji wstrząsnął całą okolicą Źródło: youtube.com/ THE REAPER FILES 2.0

Żona była dla niego największym skarbem, ale niestety nie mógł przyjść na jej pogrzeb. W przeddzień uroczystości żegnającej małżonkę mężczyzna dokonał czegoś, co wstrząsnęło okolicą. Roman S, zamiast opłakiwać ukochaną, musiał stawić się w sądzie.

Żona Romana S - Czesława była dla niego wszystkim. Para żyła z sobą przez 27 lat, będąc zdaniem sąsiadów, wzorcową parą. Kiedy kobieta zmarła stało się coś jeszcze gorszego. Jej ukochany mąż nie mógł jej pożegnać, przez czyn jakiego się dopuścił. Cała okolica była w szoku, bo nikt nie mógł się spodziewać tego, że S. jest zdolny do takiego okrucieństwa i to na własnej rodzinie.

Żona umarła, on jej nie pożegnał. Roman S. zszokował okolicę

Powodem nieobecności S. na pogrzebie ukochanej było morderstwo, którego dopuścił się na kilka dób po śmierci żony. Mężczyzna pokłócił się ze swoim siostrzeńcem - Krzysztofem W., którego z zimną krwią zamordował nożem. Według mordercy, między mężczyznami doszło do sprzeczki o pieniądze, która zamieniła się w szarpaninę. W trakcie zdarzenia mąż zmarłej Czesławy miał kilka razy pchnąć nożem siostrzeńca i zostawić go na pewną śmierć na podłodze swojego domu. Sam oskarżony mówił, że bronił się przed agresją krewniaka i użycie narzędzia wiązało się z koniecznością obrony.

– Wyrwałem mu go i zacząłem dźgać na oślep. Nie chciałem go zabić, to był mój chrzestny syn. Ja tylko broniłem się przed nim – mówił w sądzie Roman S.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krewni nie bronią mordercy

W trakcie rozprawy sądowej doszło do wyjawienia kilku faktów z biografii mordercy, którym on nie umiał zaprzeczyć. Okazuje się bowiem, że mężczyzna miał problemy z alkoholem i przy jego użyciu lubił zapijać leki psychotropowe, aby potem terroryzować dom rodzinny.

– Ciocia opowiadała, że ganiał za nią z nożem. Uciekała wtedy do córki – mówi brat zamordowanego Krzysztofa.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarny artysta w żałobie. Nie żyje jego wnuk, chłopiec miał zaledwie 10 dni
2. Nie żyje Jan Kobuszewski

Mężczyzna uważa, że padł on ofiarą policji, która nie chce przeprowadzić uczciwego śledztwa i robi z niego kozła ofiarnego.

– Wszystko zostało zmanipulowane przez policję – argumentował w sądzie wdowiec.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Górnicy nie mogli uwierzyć, w to co znaleźli. Jest warte MILIONY
  2. Zaadoptowała uroczą 6-letnią dziewczynkę. Okazało się, że dziewczynka w rzeczywistości ma 22 lata i próbuje ją zabić
  3. 3 mężczyzn zwabiło nastolatkę do samochodu. Wtedy wydarzyło się najgorsze
  4. Żona w tajemnicy dogadała się z policją. Mąż pojął co się dzieje gdy spojrzał na ręce kobiety
  5. Na pogrzebie żony zabrakło jej męża. Bolesny powód jego absencji wstrząsnął całą okolicą

źródło: Fakt

Następny artykuł