Żona polityka PiS jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Opowiedziała o swoim ślubie, pokazuje zdjęcia z dziećmi. Teraz jednak przekroczyła pewną granicę. Czy zniszczy to wizerunek jej męża?

Żona Łukasz Schreibera postanowiła zamieścić zdjęcie na Twitterze. Tam – jadąca autobusem dziewczynka, trzyma wielokolorową torbę. Tęcza ta mogłaby być tożsama z tą, jaka symbolizuje osoby związane ze środowiskiem LGBT. Komentarz Mariann Schreiber był naprawdę oburzający.

Żona polityka PiS o niewinnej dziewczynce

– Won z mojego miasta – opublikowała na swoim Twitterze.

Tak bulwersującą wiadomość mogli obejrzeć użytkownicy mediów społecznościowych. Nie jest to jednak pierwsza „internetowa afera”, w którą wplątała się Schreiber.

Gdy na jaw wyszły bulwersujące nagrania z domu polityka Rafała Piaseckiego, który znęcał się nad swoją żoną, to również zostało skomentowane przez żonę Łukasza Schreibera. Wtedy uważała, że wierzy mężczyźnie, a wiara „w prawdę” Piaseckiej „to duży błąd”. Po kilku godzinach jej konto zostało zamknięte.

Rafał Piasecki był w czasie wyborów bliskim współpracownikiem Schreibera. Wielu uważało, że to dzięki niemu wygrał wybory, ponieważ jego sztab pomagał także w jego kampanii.

Kim jest Łukasz Schreiber

Polityk i samorządowiec. Poseł z list PiS-u. Od 2004 roku działał w stowarzyszeniu Młodzi Konserwatyści. W 2015 roku otrzymał mandat z okręgu bydgoskiego. Chętnie wypowiada się w mediach na temat obecnych zmian w polityce. W mediach społecznościowych krytykuje opozycje, skupiając się mocno na sylwetce Grzegorza Schetyny. Jest częstym gościem mediów publicznych.

Sprawa Karoliny Piaseckiej

Przez jedenaście lat była poniżana i bita. Postanowiła ujawnić nagranie, podczas którego jej mąż – Rafał krzyczy na nią i podnosi rękę. Sprawą natychmiast zainteresowały się media i politycy. Wielu współczuło kobiecie, sugerując, że jej mąż nie powinien pełnić żadnej roli w polskiej polityce.

W telefonie męża znalazła SMS-y o charakterze seksualnym. Gdy ten ją nakrył – została dotkliwie pobita.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niewyobrażalne cierpienia na szczytach władzy! Problemy zdrowotne światowych przywódców

– Bił mnie po twarzy szmatą, gdy odmówiłam przyjścia do łóżka w tym samym zegarku, który mi kupił. Kazał mi się wynosić z domu, poszłam do pokoju córek. Wyciągnął mnie stamtąd, dusił, podnosił. Byłam roztrzęsiona – mówiła mediom, gdy wyszło na jaw nagranie.

Marianna Schreiber wspierająca Rafała Piaseckiego w sporze z żoną, znów pokazała, że ma dość kontrowersyjne poglądy. Czy mąż powinien zareagować?

żona
Twitter/Marianna Schreiber

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Opublikowano zdjęcie narodowca, który atakował Marsz Równości. Popłaczecie się ze śmiechu
  2. Brudziński kłamie na temat Marszu Równości w Lublinie. Żenujące słowa
  3. Marszałek Kuchciński nie będzie zadowolony. W jego mieście PiS nie ma czego szukać
  4. Pomóżcie znaleźć mordercę dwóch psiaków! Wyznaczono 7500 zł nagrody
  5. Meghan Markle w ciąży. Dziecko przyjdzie na świat wiosną

Co za żenada! Zdjęcia, które OŚMIESZYŁY polityków