Żona Adama Nawałki jest przepiękna niczym cudowny anioł! Oniemieliśmy

Żona Adama Nawałki jest przepiękna niczym cudowny anioł! Oniemieliśmy

Adam Nawałka może pochwalić się nie tylko wspaniałą karierą czy sukcesami z naszą reprezentacją, ale przede wszystkim piękną żoną, z która spędził już 35 wspólnych lat. Wiele osób zastanawia się, kim dokładnie jest żona Nawałki. Postaramy się uchylić rąbka tajemnicy ich życia.

Żona Nawałki zachwyca za każdym razem, gdy pojawia się u boku swojego męża. Wiele osób porównuje ją wręcz do cudownego anioła, jak się okazuje zasługuje, na ten tytuł nie tylko przez nienaganny wygląd. Adam Nawałka swoją żonę poślubił w 1983 roku po ośmiu latach znajomości. Małżeństwo bardzo rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, jednak w jednym z wywiadów żona Nawałki uchyliła rąbka ich wspólnej tajemnicy.

Kim jest żona Nawałki?

Adam Nawałka swoją piękną żonę poznał, gdy miał 18 lat, grał wtedy w Wiśle Kraków. Ona zaś miała wtedy zaledwie 16 lat, a jej pasją była koszykówka, z resztą Katarzyna Nawałka ze sportem związana jest do dzisiaj. Jednak niektórzy u boku młodego piłkarza widzieli kogoś zupełnie innego. Ówczesny wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Henryk Loska próbował zeswatać swoją córkę z Adamem Nawałką. Niestety młody piłkarz był już zakochany w pięknej Katarzynie Kotulińskiej. Selekcjoner nie wypiera się znajomości z Grażyną Torbicką. Jak sam wspomina, nie raz był z nią na kawie. W jednym z wywiadów żona Nawałki zdradziła pewien fakt z ich życia małżeńskiego. Według niej podczas trwania całego małżeństwa ani razu się nie pokłócili. Jak sama wspomina, czasami zdarzają się delikatne sprzeczki, jednak Adam Nawałka dokładnie wie jak je zakończyć. - Zdarzają się tylko króciutkie spięcia, jednak Adam natychmiast rozładowuje atmosferę, nucąc zabawne piosenki. Albo podaje mi śniadanie do łóżka, specjalną jajecznicę z pomidorami - wspomina Katarzyna Nawałka. Kobieta na co dzień pracuje w firmie produkującej odzież i prowadzi zajęcia z aerobiku. Małżonkowie są swoimi najlepszymi przyjaciółmi piękna żona trenera biało-czerwonych doskonale zna Nawałkę i potrafi go uspokoić, nawet gdy wpada w prawdziwą furię. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje szef polskich służb! „Sam wypadł z okna”
  2. Rozpad Rodzinka.pl! Wielka gwiazda odchodzi
  3. Trzęsienie ziemi! Małgorzata Wassermann będzie marszałkiem Sejmu, Kuchciński na wylocie
źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News