Powstała kolejna kontrowersyjna książka o jednym z najsłynniejszych „bossów” polskiej mafii. Wydawałoby się, że Jarosław Sokołowski pseudonim „Masa” i Monika Banasiak, znana w gangsterskim świecie jako „Słowikowa”, partnerka słynnego gangstera Słowika, to najwięksi wrogowie. Szokującym jest więc fakt, że byłe małżeństwo we współpracy z Arturem Górskim stworzyło książkę o kryminalnym podziemiu, w którym się obracało. 

To nie pierwszy raz kiedy partnerka polskiego gangstera ujawnia tajemnice przestępczego świata. Tym razem dołączył do niej – zdawałoby się, największy wróg – Masa, który opowiedział między innymi o trudach odnalezienia się w rzeczywistości po wyjściu z więzienia, o słabości swoich mafijnych kolegów do łatwych i ogromnych pieniędzy pochodzących z gangsterki.

Życie Moniki uległo diametralnej zmianie, w momencie kiedy Jarek zdecydował się zostać świadkiem koronnym w procesie.

 – Ja potrafiłam pogodzić się z tym, że zmienił się standard mojego życia. Kiedyś kupowałam sobie kawiorowy krem La Prairie za 500 euro, a teraz muszę kupować krem Nivea za 9,99 w Rossmanie, bo nie stać mnie na inny. Tylko, że dla mnie, wbrew pozorom, pieniądz nigdy nie był wartością samą w sobie. Był tylko środkiem do celu, jakim było ciekawe życie. Ale jak go nie ma, to potrafię sobie znaleźć inną płaszczyznę, w której będę się spełniała i realizowała. Jak ktoś tego nie umie, to potem wraca na drogę przestępczą – opowiedziała w szczerym wywiadzie dla Onetu.

Słowikowa miała słabość do mężczyzn, którzy mieli władzę, pozycję i pieniądze, które zdobywali niekoniecznie w uczciwy sposób. Związała się ze Słowikiem, liderem pruszkowskiej mafii. Niestety związek ten zakończył się dla niej boleśnie. Z dnia na dzień została wyrzucona z domu z dzieckiem i nie miała kompletnie niczego. Radziła sobie, jak potrafiła, a znała jedynie przestępczy świat.

Pomimo tego, że sparzyła się już wcześniej dwukrotnie na niewłaściwych facetach, jej kolejnym wybrankiem był Wadim, szef ukraińskiej mafii w Polsce.

Masa i Słowikowa nie widzieli się 17 lat. Wspólnymi siłami stworzyli teraz książkę „Słowikowa i Masa. Monika Banasiak Jarosław Sokołowski twarzą w twarz”, która jest już w sprzedaży.

Źródło: Onet.pl

11 teorii spiskowych, które okazały się prawdą

11 pięknych kobiet, które związały się z miliarderami

...

Zobacz również

Zobacz również