Młoda żona Michała Żebrowskiego szokuje wyjątkowo odważnymi zdjęciami. Pokazała się kompletnie bez ubrań (FOTO)

Młoda żona Michała Żebrowskiego szokuje wyjątkowo odważnymi zdjęciami. Pokazała się kompletnie bez ubrań (FOTO) Źródło: instagram/olazebrowska/

Żona Michała Żebrowskiego opublikowała na Instagramie zdjęcie, do którego za pozowała zupełnie bez ubrań. Internauci nie spodziewali się aż tak prowokującej fotki z jej strony. Zareagował nawet jej mąż.

Żona Michała Żebrowskiego wielokrotnie pokazała, że nie wstydzi się swojego działa i chętnie chwali się figurą w mediach społecznościowych. Ukochana aktora często publikuje odważne zdjęcia, które niekiedy aż zapierają dech w piersiach. Tym razem jednak przekroczyła najśmielsze oczekiwania i dodała na Instagram bardzo prowokującą fotografię z jeszcze bardziej odważnym podpisem. Aktor nie pozostał obojętny i odpowiedział na jej słowa.  

Żona Michała Żebrowskiego prowokuje nagością 

Niedawno na Instagramie Aleksandry Żebrowskiej pojawiło się zdjęcie, które przebija wszystkie jej pozostałe posty. Kobieta bowiem pozowała do niego zupełnie nago, zakrywając swoje wdzięki wyłącznie książką. Kobieta w dość wulgarnej pozie udaje, że jest zainteresowana lekturą, wysuwając przy tym nieco swój język. Tak prowokacyjnego zdjęcia w jej mediach społecznościowych jeszcze nie było. Co więcej, kobieta dodała do niego krótki opis, pod którym oznaczyła swojego męża.  

- Poczytam Ci, Tato - napisała. 

Aktor reaguje na post żony 

Wobec tak wyzywającej fotki obojętni nie byli nie tylko jej obserwatorzy, ale nawet sam Michał Żebrowski. Aktor, podobnie jak jego żona, dodał krótki komentarz w języki angielskim do fotografii.

- Come to Papa- napisał.

Odpowiedź małżonka po przetłumaczeniu na język polski oznacza "Chodź do taty". Wygląda na to, że małżonkowie świetnie bawią się udostępniając w sieci małe smaczki ze swojego życia intymnego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Prócz komentarza Żebrowskiego pojawiła się cała masa komplementów ze strony obserwatorów Aleksandry. Internauci nie mogli wyjść z zachwytu i chętnie podziwiali nie tylko jej figurę, ale też odwagę. Niektórzy z nich pozwolili sobie nawet na nieco bardziej frywolne żarty, najwyraźniej wczuwając się w całą atmosferę.  

- Mogę być tatuśkiem - zażartował internauta.

- Piękne ciało, masz się czym pochwalić - zauważył kolejny.

- Cudowna kobieta! jedna z nielicznych, która nie wstydzi się swojego ciała. Brawo - chwali inny.

- Podziwiam za odwagę - zdradziła fanka.

instagram/olazebrowska/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Natalia Kukulska po latach zdradziła coś niesamowitego o Zbigniewie Wodeckim. Aż trudno w to uwierzyć
  2. Dramat Poli Raksy. Legendarna aktorka w bardzo GORZKICH słowach podsumowała swoją karierę. Będziecie płakać
  3. Bachleda-Curuś wystąpiła w serialu bez ubrań. Gorące zdjęcia rozgrzeją was do czerwoności (FOTO)
  4. "Wymalowana jak lafirynda". Burza w sieci po zdjęciach 16-letniej córki Kaczyńskiej
  5. W najbliższych miesiącach Polacy powinni szczególnie uważać na swoje dzieci. TVP informuje o porażającej śmierci 13-latka
  6. RCB wysyła Polakom SMSy z pilnym ostrzeżeniem. Wg TVN sytuacja już dawno nie była aż tak poważna

Źródło: INSTAGRAM

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News