Mąż zostawił ją dla młodszej. Zemsta żony jest po prostu genialna, popłaczecie się ze śmiechu

Mąż zostawił ją dla młodszej. Zemsta żony jest po prostu genialna, popłaczecie się ze śmiechu Źródło: Unsplash/Dmitry Schemelev

Żona pewnego dnia została poinformowana przez męża, że ten ją zdradza. Przez ostatnie miesiące wielokrotnie spędzał romantyczny czas u boku kochanki - swojej sekretarki. Żona była wściekła. Postanowiła dać niewiernemu mężowi nauczkę, którą ten zapamięta do końca życia.

Żona dała mężowi nauczkę. Kobieta wymyśliła idealny plan zemsty, który następnie zrealizowała punkt po punkcie. Jej mąż przez lata nie potrafił sam domyślić się, że wszystkie jego nieszczęścia związane są z zemstą żony. Dopiero po latach, na łożu śmierci, wyjawiła mu tajemnicę.

Żona ukarała męża za jego niewierność. To, co zrobiła, jest po prostu genialne

Mąż pewnego dnia wrócił do domu o wiele później, niż powinien. Następnie zrzucił z siebie marynarkę i zasiadł z żoną do obiadu. W jego trakcie poinformował, że jest to ich ostatni wspólny obiad, bowiem już jej nie kocha i odchodzi z inną. Kobieta była zrozpaczona, ale dość szybko pogodziła się ze stratą.

Jak podaje portal "Newsner", wkrótce mężczyzna oświadczył, że dom, w którym mieszkają, ma dla niego wartość sentymentalną, więc chce go dla siebie zachować. Kobieta nie chciała się na to zgodzić. Od 37 lat mieszkała w nim ze swoim mężem, toteż nie wyobrażała sobie, że nagle ma przyzwyczajać się do nowego domu. Postanowiła o niego walczyć.

Niestety, podczas procesu rozwodowego mężczyźnie udało się wygrać z żoną i od teraz był jedynym właścicielem sporej wielkości domu. I z tym faktem żona wkrótce się pogodziła. Postanowiła jednak zemścić się na mężu, który tak gładko rozpoczął nowe życie.

Gdy nadszedł ostatni dzień pobytu kobiety w domu, spakowała się, a następnie spędziła trochę czasu w salonie. Na koniec odwiedziła każde pomieszczenie, z którego zabrała swoje rzeczy. Kobieta spakowała wszystko - poza zasłonami.

Zasłony zostały przez żonę pozostawione w każdym pomieszczeniu celowo. Wcześniej obmyśliła iście diaboliczny plan, który miał być zemstą na byłym mężu. W kieszonkach zasłon, które znajdowały się po bokach, kobieta umieściła kawałki ryb, a także owoców morza. Następnie zasłony z takim "prezentem" nikomu nie mówiąc pozostawiła w domu.

Nazajutrz do domu wprowadził się były mąż wraz ze swoją kochanką - sekretarką. Ich pierwsze dni wspólnego życia były wspaniałe. Po tych kilku dniach ryby i owoce morza zaczęły się jednak psuć, a następnie wydawać specyficzny, bardzo intensywny i obrzydliwy zapach. Para niemal każdego dnia wdychała zgniłą woń, co skutecznie psuło im humor i doprowadzało niemal do wymiotów. Codziennie próbowali znaleźć miejsce, z którego wydobywała się woń, ale nie byli w stanie. Posprzątali cały dom kilka razy, ale zapach nie przestawał się wydobywać. Wezwali nawet ekipę, która miała pozbyć się gryzoni z domu, bowiem para podejrzewała, że zapach może być spowodowany obecnością myszy. Ekipa jednak nie znalazła w domu żadnych zwierząt. Para rozłożyła ręce.

Były mąż zdecydował, że w tej sytuacji zmuszony jest sprzedać dom. Każdy klient, który postanowił go jednak zobaczyć, choć pierwotnie chętny był, aby go zakupić, zmieniał zdanie, gdy tylko w środku poczuł woń śmierdzących ryb. Mężczyzna wielokrotnie obniżał cenę swojego domu. W pewnym momencie agencje nieruchomości, z którymi współpracował, szukały klientów na dom za jedynie 30% jego wartości. Nikt nie chciał jednak kupować śmierdzącego lokum. Załamany mąż nie wiedział, co ma z tym faktem zrobić.

Wkrótce razem z sekretarką mężczyzna przeprowadził się do niewielkiego, ciasnego mieszkanka na przedmieściach. Tylko na taki nowy dom było go wówczas stać.

 - Ciasne, ale własne. No i nie śmierdzi, kochanie - przekonywał swoją nową partnerkę. Jej mina mówiła jednak wtedy wszystko. Kobieta nie była zachwycona nowym lokum.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po kilku miesiącach do mężczyzny odezwała się jego była żona. Wtedy zaczął się jej żalić, że po jej wyprowadzce w domu zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Próbował sprzedać nieruchomość, ale nie mógł znaleźć kupca. Wyprowadził się więc z domu i zamieszkał na przedmieściach.

Kobieta słysząc to była zachwycona, że jej plan powiódł się aż tak. Efekt przerósł jej najśmielsze oczekiwania. Zaproponowała więc swojemu mężowi, że odkupi od niego dom, ale za jedynie 5% wartości. Mężczyzna zgodził się. Postawił jednak jeden warunek - sprzeda dom, o ile kobieta obieca, że nazajutrz podpiszą umowę. Kobieta zgodziła się, na co mąż zareagował wielką radością. W końcu nikt nie chciał od niego odkupić nieruchomości, a tak otrzyma chociaż 5% wartości. Uważał, że jego żona jest głupia. Nie poinformował ją, dlaczego dokładnie opuścił ich dawne cztery ściany. Chciał ostatni raz "zrobić żonę w balona". Wkrótce kobieta wprowadziła się do domu, wcześniej podpisując umowę kupna. Zapłaciła mężowi 5% wartości nieruchomości, choć wart był o wiele więcej.

Mąż ostatni raz pojechał do sprzedanego domu, aby zabrać z niego swoje rzeczy, które tam pozostały. Mężczyzna zabrał wtedy także stare zasłony, które bardzo lubił. Postanowił powiesić je w nowym mieszkaniu...

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Błaszczyk ujawniła, jakie były OSTATNIE słowa jej córki zanim zapadła w śpiączkę. Będziecie płakać
  2. Nie żyje 38-letnia aktorka. Zmarła po przedawkowaniu narkotyków
  3. Zabił swoją ciężarną żonę. Jego wyjaśnienia sprawią, że otworzycie oczy ze zdumienia
  4. Maryla Rodowicz znowu z Danielem Olbrychskim. Niegdyś łączyło ich wyjątkowo płomienne uczucie
  5. Oddał ciało zmarłej babci do badań nad Alzheimerem. Zamiast ją badać, wysadzili jej zwłoki w powietrze
  6. Znaleźli pieska przywiązanego do drzewa. Obok leżał list z treścią, która doprowadzi Was do furii

Źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News