NOWY KOSZMAR! Horror żony Martyniuka dopiero się rozpoczął, przerażona uciekła i się ukrywa

NOWY KOSZMAR! Horror żony Martyniuka dopiero się rozpoczął, przerażona uciekła i się ukrywa

Żona Martyniuka juniora przechodzi teraz przez prawdziwe piekło. Kobieta już niebawem ma urodzić, a wedle relacji jej sąsiadów musiała się ukrywać wraz z rodziną.

Żona Martyniuka juniora została potwornie potraktowana przez swojego męża. Wszystko zaczęło się od awantury, która wybuchła pomiędzy małżonkami. W końcu interweniowała policja, która zatrzymała mężczyznę, u którego znaleziono marihuanę. Teraz cała afera nabrała jeszcze większego tempa, ponieważ głos w tej sprawie zabrali również sąsiedzi dziewczyny, którzy twardo pozostają po jej stronie. Wygląda na to, że ta afera, jeszcze przez długi czas nie znajdzie swojego rozwiązania.

Żona Martyniuka ukrywa się z rodziną

Afera, która wybuchła wokół syna Zenka Martyniuka i jego żony znana jest już w całej Polsce. Mężczyzna ponownie wszedł w konflikt z prawem, który tym razem może się już nie zakończyć jedynie na karze grzywny. Wszystko dlatego, że u mężczyzny ponownie znaleziono narkotyki, a do tego według relacji mediów miał on grozić funkcjonariuszom podczas służby, a jednego nawet ugryźć w palec. Jednak bez wątpienia dla wielu osób najbardziej poszkodowaną osobą w tej sprawie jest Ewelina M., której rodzina według relacji sąsiadów, została zmuszona do ukrywania się i ucieczki z rodzinnej miejscowości. - Ewelina to miła dziewczyna. Chyba nie układa jej się z mężem. Widziałam ją trzy tygodnie temu u nas w kościele. Była na mszy ze swoją mamą. Od tego czasu nie pokazywała się u nas - opowiada sąsiadka cytowana przez Fakt.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niepewny stan żony Martyniuka juniora

Według innych źródeł kobieta aktualnie przebywa w szpitalu. Bez wątpienia potrzebuje nareszcie kilka dni spokoju, po tym wszystkim, co się stało. Tym bardziej że jest w zaawansowanej ciąży, a tak silne przeżycia mogą doprowadzić do porodu. Na szczęście Ewelina może liczyć na wsparcie swoich bliskich oraz sąsiadów, którzy nie dali wiary wpisowi Daniela M., który zamieścił na Facebooku. Według mężczyzny jego żona wraz z rodziną chcą go zniszczyć, ona sama specjalnie zaszła w ciążę. - Ta dziewczyna nie musiała łapać bogatego męża. Ma porządną i zamożną rodzinę, jest śliczna, znalazłaby innego kandydata na męża - twierdzi mieszkanka Russocic.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Bolesne leczenie gwiazdora TVN! Też na to cierpiałeś wiele razy w życiu
  2. Na co choruje Katarzyna Dowbor? Gwiazda opowiedziała o swoim dramacie
  3. Ciemna strona OSZAŁAMIAJĄCEGO Sylwestra w TVP. Wielki dramat gwiazdy
  4. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
  5. Ile zarabia Kinga Rusin? Zarobki są naprawdę imponujące
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News