Chłosta żony jak rozrywka. Tłum nagrywał jej dramat telefonami

Chłosta żony jak rozrywka. Tłum nagrywał jej dramat telefonami Źródło: screen youtube.com/VOA News

Żona dopuszczająca się zdrady w naszym kraju jedyną karę, jaką może otrzymać, to rozwód z jej winy. W innych zakątkach świata wygląda to zupełnie inaczej.

Żona powinna być szanowana przez swojego męża, a małżonkowie powinni być sobie wierni. Brzmi bardzo prosto, ale w niektórych sytuacjach ludzie szukają ukojenia w ramionach innej osoby, z którą łączy coś więcej niż zwykła przyjaźń. W takim wypadku co można zrobić z niewierną żoną lub mężem?

W Polsce, jak i wielu innych krajach sprawa jest prosta. Jeżeli nie jesteśmy w stanie wybaczyć zdrady współmałżonka, to możemy się rozwieść, a sąd może określić, z czyjej winy nastąpił rozpad małżeństwa. Jednak w przypadku miejsc, gdzie obowiązuje prawo szariatu, sprawy wyglądają zupełnie inaczej.

Żona wychłostana publicznie za zdradę

98% mieszkańców prowincji Aceh na Sumatrze to muzułmanie. Od kilku lat w tym miejscu obowiązuje właśnie prawo szariatu. Jedną z kar przewidzianych przez to prawo jest chłosta, której poddawane osoby biczowane są publicznie, a całość wykonywania wyroku jak najlepszą rozrywkę obserwują niekiedy tysiące ludzi.

Te nieludzkie zachowania miały zostać zakazane, ale początkowo przeniosły się jedynie do więzień, a teraz powrócono do nich jak gdyby nigdy nic. Ciężko uwierzyć, że w XXI wieku wciąż stosowane są tego typu kary i to dodatkowo na taką skalę.

W tym przypadku skazanymi była para kochanków, którzy musieli ponieść karę za swój czyn. Zarówno niewierna żona, jak i jej partner zostali wychłostani specjalnymi ratanowymi pałkami po plecach. Oczywiście wszystkiemu przyglądał się cały tłum gapiów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co więcej, wiele osób z "widowni" zamiast być oburzonych tym co widzą, nagrywała wszystko na swoje telefony, a następnie publikowała nagrania w sieci. Teraz bez problemu można znaleźć je w Internecie. Niestety nie jest to odosobniony przypadek i podobną karę można otrzymać, chociażby za bycie w związku homoseksualnym, czy publiczne okazywanie uczuć i stosunki przedmałżeńskie. To brzmi jak kiepski żart, ale niestety tak nie jest.

W samym tylko 2016 roku w prowincji Aceh wychłostano 339 osób, a trzeba pamiętać, że tego typu proceder pojawia się również w innych miejscach na świecie. Aż ciężko zrozumieć, jak można przyglądać się czemuś takiemu i dodatkowo uwieczniać wszystko z dumą i uśmiechem na twarzy na nagraniach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo PIĘKNA!
  2. Polska aktorka urodziła w wieku 60 lat. Nie dostała nawet zasiłku
  3. Gdzie mieszka Halinka z "Kiepskich"? Mieszkańcy nie dają spokoju aktorce
  4. Kurdej-Szatan ujawniła tajemnicę. Piękna i znana buzia gwiazdy rozmiękczyła serca policjantów
  5. Franciszek zaskoczył na drodze krzyżowej. Papież zwrócił się wprost do Polaków
  6. Partner śp. Przybylskiej może mieć kłopoty większe niż myślał. Straci wielkie pieniądze?

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News