stoch
fot. instagram.com
Karol Zaborowski - 4 Grudnia 2018

Wszyscy mówią tylko o żonie Kamila Stocha! Jej poczynania robią porażające wrażenie

Żona Kamila Stocha zyskuje coraz większą popularność, a także odnosi naprawdę imponujące sukcesy. Teraz dosłownie wszyscy o niej mówią. Nic dziwnego, mają ku temu realne powody!

Żona Kamila Stocha coraz częściej pojawia się w szeroko rozumianych mediach. Jeszcze jakiś czas temu podobnie jak inne wybranki naszych największych sportowców znana była tylko z tego, że jest żoną swojego słynnego męża. Oczywiście kobieta bardzo szybko zachwyciła wszystkich swoich przyszłych fanów wspaniałą urodą. Jednak teraz jej mąż może z niej być naprawdę dumny. Ewa Bilan-Stoch już niedługo na dobre zajmie miejsce wśród największych polskich gwiazd.

Żona Kamila Stocha i jej sukcesy

Nie da się ukryć, że małżeństwo Stochów poszczycić się może wieloma osiągnięciami. Pierwszymi, które przychodzą nam na myśl są, oczywiście, zwycięstwa Kamila, który w skokach narciarskich wprost nie ma sobie równych. Jednak on sam zaznacza, że jego sukcesy sportowe nie są wynikiem jedynie jego ciężkich treningów, ponieważ to właśnie wsparcie żony jest w tym wszystkim zdecydowanie najważniejsze. Bez wątpienia każdy na jego miejscu powie to samo, gdyż wsparcie ze strony najbliższych może dodać skrzydeł. - Pozdrawiam (...) moją kochaną żonę, dzięki której również jestem tym, kim jestem i mogę w pełni korzystać z dóbr, które są mi dawane - powiedział Kamil Stoch. Jednak również jego żona może pochwalić się nie lada osiągnięciami. Pierwszym z nich jest sklep internetowy, który współprowadzi od samego początku jego istnienia. Oczywiście ona również może liczyć na wsparcie swojej drugiej połówki, która często jej pomaga.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Artur Szalpuk 3One wspierały naszych mistrzów! Piękne partnerki siatkarzy [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
- To moje oczko w głowie, bo uczestniczę w każdym etapie procesu tworzenia marki. Kamil bardzo mi kibicuje, podsuwa pomysły, pomaga w promocji, a takie wsparcie sprawia, iż wierzę, że wszystko jest możliwe! - mówiła Ewa Bilan-Stoch. To jeszcze nie koniec, ponieważ żona skoczka spełnia się zawodowo. Rola reporterki w Eurosporcie sprawia jej wiele przyjemności, a dodatkowo bardzo dobrze wywiązała się ze swoich obowiązków. Do tego stopnia, że jej umowa została przedłużona i już od przyszłego roku poprowadzi relację z mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym w Austrii.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ostra awantura z udziałem Roznerskiego! Poniżył swoją partnerkę, kobieta dostała szału
  2. Duży supermarket w Polsce całkowicie z tego zrezygnował. Starsi ludzie będą mieli problem
  3. Robert Janowski skierował bardzo ważne słowa do Polaków! Fani we łzach
  4. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
szewinska_z_synemPolskie gwiazdy sportu, których już z nami nie ma [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News