żonagiertycha
Fot. Archiwum prywatne Giertychów
Mikołaj Pilecki - 21 Sierpnia 2018

Żona Giertycha wygląda jak supermodelka. Tak przepięknej kobiety dawno nie widzieliśmy

Roman Giertych od wielu lat zajmuje zaszczytne miejsce wśród politycznych swingersów. Przy tym pozostaje wierny jednej kobiecie i nie ma co się dziwić. Żona Giertycha jest naprawdę piękna.

Dawny szef Ministerstwa Edukacji Narodowej nigdy nie robił ze swojego małżeństwa publicznej szopki. W przeciwieństwie do innych polityków i ludzi mediów potrafił oddzielać życie prywatne od zawodowego, choć z pewnością nie było to łatwe. Wszystko dlatego, że Barbara Giertych również z zawodu jest prawniczką. Obecnie po latach współpracy z mężem przygotowuje się do oficjalnego wejścia do jego kancelarii, choć nie zamierza mieszać się w umoczone politycznie sprawy. O swojej przyszłości opowiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską. - Sprawy z pierwszych stron gazet stanowią niewielki procent prowadzonych przez nas spraw. Tak naprawdę stanowią one hobby mego męża, a w pewnym zakresie spełnienie patriotycznego obowiązku. Szczególnie jeśli mówimy o obronach w procesach politycznych, które się zaczynają. W pewnych sprawach, o ile taka będzie wola naszych klientów będę oczywiście pomagać - mówi dziennikarzom Barbara Giertych.

Żona Giertycha jest nieprzeciętnej urody

Uwagę dziennikarzy i komentatorów zwraca nie tylko ogromna wiedza pani Barbary, ale również jej nieprzeciętna uroda. Każdy wie, że inteligenta i mądra kobieta to skarb. Wie to także Roman Giertych, który ze swoją wybranką jest, od kiedy ta miała jeszcze 17 lat. Trzeba przyznać, że pani Barbara niewiele się od tego czasu zmieniła. Barbara i Roman mogą pochwalić się także czwórką dzieci. Ostatnie z nich przyszło na świat w 2013 roku, jest to córeczka Alicja Antonina. Żona Giertycha jest nie tylko piękna, ale i silna. Będą w ciąży z drugą córką, Karolinę jednocześnie pracowała i studiowała. Do pracy wróciła po niespełna pół roku, co jest bez wątpienia godne podziwu. Obecnie przygotowuje się do wstąpienia do kancelarii męża, gdzie będzie zajmowała się głównie tym, czym do tej pory - rozwodami kościelnymi. Sprawa przemiany Barbary Giertych jest także bardzo ciekawa. W ostatnim czasie zaczęła zachwycać wyglądem, a niektórzy potrafią pokusić się nawet o stwierdzenie, że wygląda jak supermodelka.

Rodzina Romana Giertycha

Dawny członek Rady Ministrów z ramienia LPR w pierwszym rządzie Prawa i Sprawiedliwości ma bardzo liczne potomstwo. Wraz z żoną doczekali się aż czwórki dzieci. Zakochani poznali się na zjeździe Młodzieży Wszechpolskiej i od tamtej pory żyją ze sobą.Obrazy Pikio Fot. Archiwum prywatne GiertychówZOBACZ TAKŻE:
  1. Absurd! Jesteś uczciwy? Państwo cię UKARZE
  2. Nowa siła w Sejmie! PiS może zacząć się bać?
  3. Nagła powódź! 10 osób nie żyje, to nie koniec tragedii
ZAMIANA
Lech_Walesa_ITB_2011Największe upadki w polskiej polityce [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Patryk Jaki zaliczył koszmarną wpadkę... Internet ryczy ze śmiechu! [ZDJĘCIA]Patryk Jaki zaliczył koszmarną wpadkę... Internet ryczy ze śmiechu! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: wiadomosci.wp.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News