Kim jest żona Jana Kobuszewskiego? Niesamowite informacje

Kim jest żona Jana Kobuszewskiego? Niesamowite informacje Źródło: screen/youtube/

Żona Kobuszewskiego była dla niego wielkim wsparciem, a on nie pozostawał dłużny. Do ostatniego dnia aktora towarzyszyła im wielka miłość, której przez wiele lat nic nie było w stanie przerwać.

Kim jest żona Kobuszewskiego? Po tragicznych informacjach o śmierci aktora wielu zaczęło zadawać sobie to pytanie. Nie sposób się temu dziwić, bowiem w mediach pojawia się kilka informacji na temat ich małżeństwa. Para starannie dbała o to, by ich życie prywatne prywatnym pozostało i niewiele mówili o tym, jak wygląda ich codzienność. 

Kim jest żona Kobuszewskiego? 

Hanna Zembrzuska, podobnie jak jej nieżyjący już mąż, przez lata spełniała się jako aktorka. Wspólna pasja jeszcze bardziej zbliżyła ich do siebie, choć oboje podtrzymywali, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Nim jednak doszło do ślubu, niedługo po tym, jak będąc jeszcze studentką, Hanna zadebiutowała na ekranach kin w filmie "Warszawska Syrena", koledzy z uczelni zabijali się o jej względy. Nieprawdopodobny wdzięk i empatyczny charakter przysporzyły jej wielu adoratorów, jednak ona od samego początku miała na oku tylko jednego. 

Niesamowite informacje o małżeństwie aktora 

Historia miłosna Jana Kobuszewskiego chwyta za serce. Uczucie, jakie ich połączyło, było w stanie przetrwać wszystko, o czym mogliśmy się przekonać. Przez 60 lat tworzyli zgrane małżeństwo, które nie szczędziło sobie uczuć, co zdaniem niektórych jest wręcz nieprawdopodobne. Trzeba przyznać, że takiej historii miłosnej niejedna osoba by im pozazdrościła. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Oboje byli dla siebie wielkim wsparciem w każdej sytuacji. Gdy poznali się na studiach, od razu między nimi zaiskrzyło, a Kobuszewski nie chcąc tracić czasu poinformował Hannę, że będzie jego "pierwszą i ostatnią żoną".

- Dziś jestem pewna, że właśnie wtedy oboje trafiliśmy na swoje połówki. Nigdy nie miałam wątpliwości, że wiążąc się z tym dryblasem z głową w chmurach, zrobiłam najlepszą rzecz w życiu. Janek to dwa metry pogody ducha - mówiła wybranka serca aktora. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
2. Zrujnował jej ślub. Panna młoda ze wstydu zapadła się pod ziemię

Deklaracja szybko stała się rzeczywistością i od razu po studiach postanowili się pobrać. Miłosna sielanka nigdy nie zniknęła z ich życia, a gdy na świecie powitali córeczkę Marynę, uczucie między nimi stało się jeszcze silniejsze. Pomagali sobie w zdrowiu i chorobie i do ostatniego dnia aktora nie opuszczali się nawet na krok. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niebywała promocja! Błyskawiczny internet za 49 zł
  2. 5 tys. złotych za przespanie sześciu godzin. Możesz dostać taką pracę
  3. Zaadoptowała uroczą 6-letnią dziewczynkę. Okazało się, że dziewczynka w rzeczywistości ma 22 lata i próbuje ją zabić
  4. Blond to już przeszłość, teraz każda kobieta marzy o zupełnie innym odcieniu. Dzięki niemu można poczuć się jak prawdziwa bogini
  5. Straszne. Malutkie dziecko wypadło z okna, dramat w Koninie
  6. Królik zobaczył porzucone na pewną śmierć szczeniaki. Zaczął działać szybko

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News