Żona przeżyła piekło, zdradza koszmarne szczegóły. Gdy pijany mąż wrócił do domu, rozpoczął rzeź, tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Żona przeżyła piekło, zdradza koszmarne szczegóły. Gdy pijany mąż wrócił do domu, rozpoczął rzeź, tylko dla ludzi o mocnych nerwach Źródło: Screen/Daily Mail

Żona przeżyła prawdziwy koszmar. Jej oprawcą okazał się mąż, który wrócił pijany do domu, a później rozpoczął festiwal okrucieństwa. Ta historia nie jest odpowiednia dla osób wrażliwych.

Żona zdradziła koszmarne szczegóły piekła, które zgotował jej własny mąż. Mężczyzna wykazał się wyjątkowym okrucieństwem wobec kobiety. Wszystko zaczęło się, gdy wrócił pijany do domu. Niektóre elementy tej historii są na tyle drastyczne, że nadają się tylko dla osób o mocnych nerwach. 

Żona skatowana przez męża 

Żona stała się ofiarą przemocy domowej naznaczonej wyjątkowym bestialstwem. Helen Midgley-Bryant została skatowana przez swojego męża i jest to właściwie cud, że przeżyła. Mężczyzna rzucił się na nią w pijackim napadzie złości.

Obrażenia, które poniosła 53-latka są przerażające. Zwyrodnialec użył wielu ostrych narzędzi w celu zrobienia jak największej krzywdy swojej żonie. Zdjęcia kobiety tuż po przewiezieniu do szpitala szokują. Mężczyzna zrobił z niej krwawą miazgę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mrożące krew w żyłach kulisy 

43-latek rzucił się na swoją żonę tuż po tym, jak wrócił pijany do domu. Ewidentnie alkohol w tym przypadku spotęgował złość i sprawił, że mężczyzna zachowywał się jeszcze bardziej okrutnie niż zwykle. Pobił kobietę tak dotkliwie, że ledwo można było ją poznać. Ofiara miała obrażenia na każdej części ciała, a na miejscu zbrodni pozostały jedynie gigantyczne plamy krwi.

Mąż okładał Helen Midgley-Bryant deską zakończoną gwoździem, zadał jej również wiele ciosów nożem, a także użył korkociągu, żeby wbić się w jej szyję. Lekarze odnaleźli na jej ciele ponad 80 głębokich ran. Kobieta była przekonana o tym, że jest to ostatni dzień jej życia. Sądziła, że nic nie powstrzyma jej męża przed zamordowaniem jej. 

Festiwal okrucieństwa został przerwany przez interwencję policji, która została wezwana przez sąsiadów Helen. Ofiara w trakcie walki ze swoim katem krzyczała i wołała o pomoc. Całe szczęście funkcjonariusze pojawili się na czas. Byli przerażeni, gdy zobaczyli pobojowisko, które powstało w mieszkaniu przez napad złości mężczyzny. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Gwiazda Polsatu, TVN i TzG urosła do monstrualnych rozmiarów. Spod gigantycznego podbródka wyłonił się jeszcze jeden, a spod niego kolejny

Sprawca usłyszał wyrok 8 lat pozbawienia wolności, ale być może zostanie zwolniony już po 5 latach odsiadki. Kobieta jest przerażona taką wizją, bo obawia się, że zwyrodnialec dotrze do niej i znowu zrobi jej krzywdę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyższa emerytura od października. Znamy już podwyżki dla seniorów
  2. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
  3. Bezdomny wszedł do szpitala. Obsługa wiele w życiu widziała, ale ten widok zupełnie ich zaskoczył, łzy stanęły im w oczach
  4. Mało kto o tym wiedział. W ostatnim czasie Jan Kobuszewski walczył o życie żony
  5. Polacy plugawią gwiazdę DDTVN, Tańca z Gwiazdami, Klanu, M jak Miłość i Pierwszej miłości. "Infantylna, rozmemłana mimoza"

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł