Rząd pilnie posłał samolot po żonę Adamowicza. Sytuacja wygląda FATALNIE

Rząd pilnie posłał samolot po żonę Adamowicza. Sytuacja wygląda FATALNIE

Żona Adamowicza w chwili tragedii prawdopodobnie nie przebywała na miejscu zdarzenia. Właśnie pojawiły się nowe informacje, zgodnie z którymi rząd naszego kraju pilnie wysłał po kobietę samolot, który sprowadzić ma ją do Polski, by mogła być przy swoim mężu w tych tragicznych chwilach. Sytuacja wygląda naprawdę fatalnie. 

Żona Adamowicza do tej pory pozostawała anonimowa i nie nawiązały z nią kontaktu żadne polskie media. Teraz okazuje się, że kobiety prawdopodobnie nie było w Gdańsku, gdy wczoraj wieczorem jej mąż został zaatakowany nożem na tamtejszej scenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, tuż przed symbolicznym światełkiem do nieba. Jak udało nam się ustalić, żona Adamowicza w chwili tragedii nie przebywała  nawet na terenie naszego kraju, a polski rząd zdecydował się na pilne wysłanie po nią samolotu, który sprowadzi ją do Polski, bowiem stan zdrowia Adamowicza wygląda naprawdę fatalnie.

Żona Adamowicza zostanie pilnie sprowadzona samolotem do Polski

Do tej pory nie było jasne, gdzie właściwie znajduje się żona Adamowicza. Prawdopodobnie w czasie tragicznego zdarzenia nie było jej w kraju, co potwierdzać może informacja wystosowana przez rzeczniczkę rządu, Joannę Kopcińską. - Rząd wysłał do Londynu samolot po żonę prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza - mówiła. Do tej pory mówiono jedynie, iż "została podjęta decyzja, aby po małżonkę pana prezydenta wystartował rządowy samolot". Nie wiadomo było jednak, gdzie kobieta przebywa. W ostatniej rozmowie z Polską Agencją Prasową na jaw wyszło jednak, iż kobieta przebywała w Londynie. Sprowadzanie jej do Polski rządowym samolotem to niestety kolejny fakt potwierdzający, że sytuacja wygląda fatalnie, a stan mężczyzny jest naprawdę bardzo zły. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Konferencja lekarzy ws. Pawła Adamowicza. Jest źle

Chwilę temu odbyła się oficjalna konferencja lekarzy, którzy podali oficjalne informacje o stanie, w jakim znajduje się zaatakowany nożem prezydent Gdańska. - Stan pana prezydenta jest bardzo ciężki. Rokowania są dalej niepewne. Potrzebujemy więcej czasu, by podać szczegóły. Walczymy - mówił w imieniu lekarzy Tomasz Stefaniak. Jak się okazuje, polityk wciąż jest nieprzytomny, specjaliści jednak się nie poddają i ciągle wierzą, że uda się uratować jego życie. - Prosimy o modlitwę - usłyszeliśmy podczas konferencji. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Ile zarabia Maryla Rodowicz? Pieniądze są POTĘŻNE!
  2. Ile ma lat Elżbieta Jaworowicz? Przeżyjecie prawdziwy SZOK!
  3. Przełom ws. zamachu na Pawła Adamowicza. Prokuratura ujawniła NOWE, szokujące fakty
  4. Paweł Adamowicz PRZEŻYŁ operację. Szacun dla lekarzy, niesamowity wyczyn
  5. Legendarna gwiazda TVN ZAATAKOWANA podczas finału WOŚP! Szokujące informacje
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News