Jego przyszła żona zmarła 2 tygodnie przed ślubem. Po jej śmierci, znalazł w jej telefonie zdjęcie, które złamało mu serce

Jego przyszła żona zmarła 2 tygodnie przed ślubem. Po jej śmierci, znalazł w jej telefonie zdjęcie, które złamało mu serce Źródło: Facebook

Przyszła żona tego mężczyzny niestety odeszła zaledwie na dwa tygodnie przed ślubem. To miała być najpiękniejszy dzień w ich życiu, pozostał jednak jedynie smutek i żal. Po śmierci narzeczonej mężczyzna, przeglądając telefon zmarłej ukochanej, natknął się na niewiarygodną fotografię.

Przyszła żona Johna zmarła tuż przed ich ślubem. Znali się od liceum, wtedy też zapłonęło między nimi pierwsze uczucie. Byli szczęśliwi, jednak wraz z końcem szkoły, zmuszeni byli się rozstać. Przez osiem lat żyli z daleka od siebie, lecz wciąż o sobie myśleli. 

Po tym czasie los znów skrzyżował ich drogi. Spotkali się, porozmawiali i szybko okazało się, że obydwoje chcieliby ponownie spróbować stworzyć szczęśliwy związek. Wszystko układało się idealnie - ich miłość rozkwitała, cieszyli się każdym dniem, zaczęli już nawet planować swój ślub. Sielanka trwała aż do chwili, w której Michelle dowiedziała się o swojej chorobie. Zaatakował ją nowotwór, a jej stan okazał się bardzo poważny. 

Przyszła żona zmarła tuż przed ślubem

Gdy wyszło na jaw, że Michelle cierpi na nowotwór, para postanowiła przyśpieszyć swój ślub cywilny. Oficjalnie zostali małżeństwem tuż przed pierwszą operacją kobiety, jednak jej od zawsze marzył się ślub kościelny. Śniła o zaproszeniu gości, pięknie przystrojonej świątyni i cudownej, białej sukni. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przygotowania odbywały się błyskawicznie, jednak pomimo starań doszło do tragedii. Dwa tygodnie przed wyznaczoną datą ceremonii, Michelle zmarła. To był potworny cios dla Johna. Mężczyzna nie mógł pogodzić się z odejściem swojej największej miłości. 

Zdjęcie, które mężczyzna znalazł w jej telefonie, złamało mu serce

Terapią dla niego miało być założenie na Facebooku strony, na której opowiadał ich wspólne losy. Dzielił się swoimi przemyśleniami, faktami z ich życia oraz historią pewnego zdjęcia. Jak się okazało, po śmierci ukochanej, zebrał się w sobie i postanowił uporządkować jej rzeczy. Przeglądał również jej telefon i właśnie tam natrafił na fotografię, przez którą pękło mu serce - fotografia przedstawiała jego jedyną w sukni ślubnej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska zdradziła prawdę o byciu Pierwszą Damą. Nie było łatwo
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Ekstradycji" i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła media

- To moja żona. W swojej sukni ślubnej. Sukni, w której nigdy jej nie widziałem - napisał.

Ten wpis odbił się głośnym echem wśród internautów. Wszyscy byli poruszeni zarówno historią tej niezwykłej miłości, jak i wzruszającym zdjęciem. Współczuli panu młodemu i łączyli się z nim w tej niezwykle trudnej chwili.

żona zdjęcie

Fot. Facebook.com

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Ojciec przez 4 lata wykorzystywał nastoletnią córkę. Gdy trafiła do szpitala z ostrym bólem brzucha, stało się najgorsze
  4. Skandal na weselu. Z zemsty na narzeczonej upokorzył ją nagraniem z ukrytej kamery na oczach gości
  5. Niewyobrażalne, nie do opisania. Córka Gessler zamieściła najbardziej skandaliczne zdjęcie roku

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News