Prowadził pijanego kolegę. W tym czasie jego żona dopuściła się tak haniebnego czynu, że miejski monitoring natychmiast wezwał policję

Prowadził pijanego kolegę. W tym czasie jego żona dopuściła się tak haniebnego czynu, że miejski monitoring natychmiast wezwał policję Źródło: polsatnews

Żona wracała z mężem i jego kolegą do domu. Ze względu na stan ich wspólnego znajomego, partner kobiety musiał prowadzić pijanego mężczyznę. Na nagraniu z miejskiego monitoringu udało się przyłapać kobietę na haniebnym uczynku, przez który musiała interweniować policja.

Żona razem z mężem i dwoma kolegami wracali w nocy z imprezy. Ich chwiejny krok wskazywał na to, że zabawa się udała, a alkoholu nie brakowało. Pijana ekipa podążała ulicami Zielonej Góry, a pracownicy miejskiego monitoringu postanowili się im przyjrzeć. Wiedzieli, że takie grupy najczęściej wróżą kłopoty.

Okazało się, że mieli rację. Najbardziej pijany mężczyzna był prowadzony przez męża 32-letniej kobiety, która razem z innym mężczyzną szła za nimi. 

Na miejskim monitoringu widać dokładnie co robi jego żona 

W pewnym momencie żona 34-latka, który prowadził pijanego kolegę, podeszła do nich i niby od niechcenia sięgnęła do kieszeni pijanego mężczyzny. Na nagraniu doskonale widać, jak wyciąga z tylnej kieszeni portfel. Mężczyzna, który ledwo trzymał się na nogach, nie był w stanie zorientować się, co się dzieje z jego własnością. Panowie usiedli na ławce, a w tym czasie żona oddaliła się, by wyciągnąć z portfela pieniądze, po czym wyrzuciła niepotrzebny już portfel.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jak później się okazało, było w nim ok. 2 tys. zł i 300 euro. Sam portfel z dokumentami kobieta wyrzuciła, po czym wróciła do swoich towarzyszy. Po chwili na miejscu byli już policjanci zaalarmowani przez pracowników centrum monitoringu - powiedziała Małgorzata Barska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Żona i mąż przesłuchiwani w sprawie

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie Dudzie
2. Pyrkosz poznał swoją żonę gdy miała 17 lat. Jej losy po jego śmierci są smutne

Policja poinformowana przez miejski monitoring pojawiła się na miejscu zdarzenia. Od razu zatrzymali żonę i jej męża w celu przesłuchania. Za kradzież portfela kobiecie grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Dowody w sprawie już zostały dostarczone - nie ma wątpliwości, że kobieta jest winna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz trywialną rzecz na prawku? Na kontroli SPORO zapłacisz
  2. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

źródło: polsat news

Następny artykuł