Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne

Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne Źródło: Screen/youtube

Żona jest zdruzgotana, bowiem jej 80-letni mąż potrzebuje stałej opieki. Gwiazda polskich seriali, Dorota Segda, przeżywa prawdziwy dramat, gdyż jej partner ma poważne problemy zdrowotne. Najprawdopodobniej będzie musiał poruszać się na wózku inwalidzkim.

Żona Stanisława Radwana, Dorota Segda, musi odłożyć plany zawodowe na bok i zająć się schorowanym mężem. Niestety stan zdrowia polskiego kompozytora radykalnie się pogorszył i mężczyzna wymaga stałej opieki. Para zdecydowała się na przeprowadzkę, aby ułatwić 80-latkowi funkcjonowanie. 

Żona troskliwie opiekuje się mężem

80-letni Stanisław Radwan ma poważne problemy ze zdrowiem. W ostatnim czasie podeszły wiek dał się mężczyźnie we znaki. Kompozytor ma niewydolność oddechową i szybko się męczy. Podstawowe czynności sprawiają mu ogromny problem. Przy mężu czuwa żona, Dorota Segda, która troskliwie opiekuje się swoim partnerem. 

Para zdecydowała się na przeprowadzkę

Dorota Segda wraz z mężem mieszkała na poddaszu krakowskiej kamienicy. Dla 80-latka brak windy oznaczał codzienne wchodzenie po kilkudziesięciu schodach, co w ostatnim czasie stanowiło dla niego ogromne wyzwanie. Również aktorka odczuwała codzienne wchodzenie i schodzenie po schodach, dlatego przeprowadzka w tej sytuacji była konieczna. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jednak zmiana mieszkania to nie koniec zmian w życiu Segdy i Radwana. Z uwagi na fakt, że 80-latek szybko się męczy, żona chce ułatwić mu wspólne spacery i rozmyśla zakup wózka. 

- Dorota wpadła na pomysł, aby kupić specjalny wózek na spacery, żeby jej Staszek mógł spokojnie poruszać się po znanych i ulubionych miejscach. Jednak czeka ją prawdziwa batalia, żeby w ogóle wprowadzić ten pomysł w życie - powiedziała dla "Rewii" osoba z bliskiego otoczenia pary.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE prawdziwa legenda. Aktor miał zaledwie 77 lat
2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

Radwan zmaga się z problemami zdrowotnymi od 2013 roku, kiedy zachorował na sepsę. Stan jego zdrowia stale się pogarszał, ale na szczęście lekarzom udało się uratować jego życie. Dorota Segda jest troskliwą żoną i mocno ograniczyła swoje zobowiązania zawodowe, by stale być przy mężu i móc się nim opiekować. Aktorka jest o 27 lat młodsza od kompozytora i chociaż ich związek był często krytykowany, parze udało się stworzyć szczęśliwą i trwałą relację. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W sieciówkach lepiej nie tykaj paragonu. Nie masz pojęcia, jak narażasz własne zdrowie
  2. Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
  3. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne
  4. Zamknęli go w psychiatryku jako niepoczytalnego za gwałt na 7-latku. Wyszedł i dostał pod opiekę 9-latkę, dokonano strasznego odkrycia
  5. Niewiele osób o tym wie, ale popełniają karygodny błąd podczas gotowania ziemniaków. Drobna zmiana sprawi, że będą o niebo lepsze

źródło: Wp

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News