Wrócił z żoną do domu i zobaczył, że pies zjadł 500 dolarów w gotówce. Finał historii po prostu powala

Wrócił z żoną do domu i zobaczył, że pies zjadł 500 dolarów w gotówce. Finał historii po prostu powala Źródło: AP

Żona tego mężczyzny była wściekła. Zostawili psa samego tylko na chwilę, a po powrocie okazało się, że zjadł 500 dolarów. Jego właściciel znalazł jednak sposób, by naprawić tę szkodę. Nie spodziewali się takiego zakończenia tej historii.

Żona była wściekła na ich psa, który zjadł 500 dolarów. Zwierzak był sam tylko przez chwilę, ale to wystarczyło, by porządnie nabroił. Mężczyzna znalazł jednak sposób, by naprawić wyrządzone przez niego szkody. Finał tej historii jest niesamowity, nie spodziewali się takiego zakończenia.

Żona wraz z mężem chcieli odwiedzić córkę w akademiku. Zabrali ze sobą psa

Małżeństwo wybrało się w podróż, by odwiedzić swoją córkę, która wyjechała z domu na studia. W czasie jazdy zatrzymali się na chwilę, by zjeść obiad w przydrożnej restauracji. Zostawili swojego psa zamkniętego w samochodzie i udali się na posiłek. Golden retriver był sam tylko przez chwilę, ale jak zauważyli po powrocie, zdążył nieźle nabroić. Okazało się, że z nudów zjadł 500 dolarów w gotówce oraz rachunki na kolejne 100.

Żona mężczyzny była wściekła na niesfornego zwierzaka, który zupełnie nie rozumiał tego, co zrobił. Niedopilnowany czworonóg nie wiedział, że jego wybryk spowodował poważny uszczerbek w domowym budżecie małżeństwa. Mężczyzna znalazł jednak ciekawy sposób, by skutecznie naprawić szkody.

Żona była wściekła na niesfornego pupila. Pozbawił ich dużych pieniędzy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna szczęśliwie wydobył z psa wszystkie pogryzione banknoty. Dokładnie zapakował pieniądze i wysłał do Departamentu Skarbu, dołączając do nich list w którym opisał ich historię. Instytucja zareagowała na jego przesyłkę w zupełnie nieoczekiwany sposób. Nie spodziewał się, że jego szalony plan zadziała, jednak finał okazał się niesamowity. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]
2.
Sytuacja wygląda tragicznie. TVN przekazał ostrzeżenia dla połowy kraju, od apogeum dzielą nas godziny

Departament Stanu niespodziewanie naprawdę przesłał mężczyźnie czek o równowartości zjedzonych przez psa pieniędzy. Małżeństwo odzyskało straty, a żona mężczyzny już przestała gniewać się na ich pomysłowego pupila.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anita szykowała się do ślubu, ale wtedy pojawiła się porażająca diagnoza. Najgorsze były słowa lekarza, złamały jej serce
  2. Szykują się ważne zmiany, będzie limit na płacenie gotówką. Ustalono kwotę, której nie będzie można przekroczyć
  3. Córka wyjawiła ojcu największy sekret. W zemście bezlitośnie ją zgwałcił
  4. Chomik gigant istnieje i żyje na Śląsku. Niewiarygodny wygląd, zagrożonego zwierzątka
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News