Nagle stracił ukochaną żonę i córeczkę, pokazał pośmiertnie wykonane zdjęcia. Powód poraża, tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Nagle stracił ukochaną żonę i córeczkę, pokazał pośmiertnie wykonane zdjęcia. Powód poraża, tylko dla ludzi o mocnych nerwach Źródło: Facebook zach.kincaid.33

Dzień, w którym ginie żona i dziecko, to prawdopodobnie jeden z najgorszych dniu w życiu człowieka. Mężczyzna, który przeżył tą straszną tragedię, długo walczył z niesprawiedliwością, jaka go spotkała. Zdecydował się opublikować zdjęcia, by ludzie mogli go lepiej zrozumieć.

Żona i dziecko tego mężczyzny zginęli w strasznych okolicznościach. Wdowiec długo nie mógł pogodzić się z tym, w jaki sposób potraktowano jego rodzinę. Zamiast przeżywać żałobę, musiał walczyć o swoje prawa z urzędnikami. To pchnęło go do publikacji drastycznych zdjęć.

W świetle prawa jedynie 29-letnia żona mężczyzny była śmiertelną ofiarą wypadku, mimo że była w ósmym miesiącu ciąży. Wszystko przez specyficzne prawo stanowe Kalifornii, które nie uznawało przebywającego w łonie matki dziecka za człowieka, chociaż miało już 36 tygodni i określoną płeć. Nie była to jedyna niesprawiedliwość, z którą walczył ojciec tragicznie zmarłej dziewczynki.

Jego ciężarna żona zginęła w strasznych okolicznościach

Żona Zacha Kincaida zginęła w makabrycznym wypadku samochodowym. Kobieta została zmiażdżona i uwięziona we własnym samochodzie, który zaczął płonąć. Chociaż ratownicy i strażacy, którzy pojawili się na miejscu, próbowali szybko ją wydobyć, było już za późno. Ciało Krystil przewieziono jeszcze do szpitala, gdzie wykonano cesarskie cięcie. Niestety dziecko także nie przeżyło. Żona Zacha była w ósmym miesiącu ciąży.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiele wskazuje na to, że żona Zacha mogła przeżyć, gdyby kierowca drugiego pojazdu okazał się bardziej odpowiedzialny. Krystil zderzyła się pojazdem prowadzonym przez kubańskiego boksera, Marcosa Forestala. Sportowiec nie tylko nie zadzwonił na policję ani nie udzielił kobiecie pierwszej pomocy, ale transmitował na żywo relację z wypadku przy użyciu telefonu. Jak się później okazało, bokser miał we krwi ok. dwóch promili alkoholu.

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat przekazał najgorsze wiadomości. Politycy w żałobie, zmarł ceniony pracownik ministerstwa

2. Informacje o kolejnych ograniczeniach. Nowe zasady od jutra, nie pójdziemy już na spacer?

Po tym, jak zmarła jego żona, Zach został z trójką dzieci. 11-letnią dziewczynką oraz dwoma synkami w wieku 8 i 4 lat. Mężczyzna przyznał, że trudno było mu wytłumaczyć dzieciom, że ich martwa siostra nie została uznana przez prawo za człowieka. Dlatego też Marcos Forestala usłyszał wyrok skazujący za spowodowanie śmierci nie dwóch, ale jednej osoby. Bokser został skazany na 10 lat pozbawienia wolności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje niemowlę zarażone koronawirusem. Okazuje się, że patogen może być groźny również dla najmłodszych
  2. Nie żyje legendarny działacz. Padł ofiarą epidemii, wielka strata dla futbolu
  3. Jest afera. Uwielbiane gwiazdy disco polo oskarżone o kradzież
  4. Brali ślub w plenerze, kiedy nagle pies nie wytrzymał. Później stała się rzecz, którą goście zapamiętają do końca życia
  5. Emeryci masowo otrzymują listy od ZUS ujawniające prawdę o 13. emeryturach
  6. Wymieszaj jajka z twarogiem i jedz codziennie. Lepsze niż pieczywo, spojrzysz w lustro po 30 dniach i nie rozpoznasz siebie

źródło: Jest Pozytywnie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News