Ksiądz ujawnił porażającą prawdę o zmarłym 13 lat temu gwiazdorze "Ranczo". Usłyszał ją na spowiedzi

Ksiądz ujawnił porażającą prawdę o zmarłym 13 lat temu gwiazdorze "Ranczo". Usłyszał ją na spowiedzi Źródło: youtube.com/ Bob Quatro

Żona dla wielu jest największym skarbem, a niekiedy miłością życia. Okazuje się, że jeden z gwiazdorów serialu "Ranczo" swoją miłość i bezgraniczne przywiązanie do śmierci deklarował aż sześciu kobietom. Mimo że sądziło się, że artysta zamężny był tylko dwa razy, to jego historia była o wiele bardziej skomplikowana. Dopiero po latach spowiednik aktora zdecydował się na przekazanie prawdy na temat życia aktora.

Żona gwiazdora Rancza, Tatiana Zuanar, a więc matka jego córka nie była jedyną miłością w życiu artysty. Zmarły w 2006 roku aktor - Leon Niemczyk skrywał w swojej biografii dość wiele sekretów. Tuż przed śmiercią, popularny artysta spowiadał się ze swoich grzechów zaufanemu księdzu. Gdy aktor zmarł, na jaw wyszły nowe fakty dotyczące jego życia. Okazało się, że artysta miał sześć żon.

Żona Niemczyka Tatiana Zuanar nie była jedyną. Niewiarygodne fakty na temat życia artysty

Okazuje się, że Niemczyk, który był amantem polskiego kina, prowadził bardzo aktywne życie uczuciowe. Artysta bardzo często korzystał ze swojego uroku, czego wynikiem było zawarcie dwóch małżeństw. Przez lata kariery Niemczyka wydawało się, że aktor miał dwie małżonki i prowadzi w miarę ustabilizowane życie. Prawda wyszła dopiero przed śmiercią.

Kiedy Niemczyk czuł, że jego choroba nowotworowa przybiera na sile, zdecydował się na spowiedź, w trakcie której wyjawił, jak wyglądało jego życie. Ksiądz, który wysłuchał opowieści artysty dopiero po latach, wyjawił prawdę o burzliwym życiu gwiazdora Rancza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ksiądz zabrał głos w sprawie Niemczyka. Nieznane szczegóły życia aktora

Rozrywkowe życie Niemczyka sprawiło, że proboszcz jego parafii nie chciał pochować go na terenie cmentarza. Dopiero interwencja spowiednika pozwoliła spocząć artyście w grobie na starym cmentarzu w Łodzi.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Grała w największych produkcjach, zmarła niespodziewanie

2. Bus zderzył się z ciężarówką, druzgocąca liczba ofiar. TVP: nie żyją 22 osoby, posępne wieści z Egiptu

- Leon przed śmiercią wyspowiadał się, dostał rozgrzeszenie z całego życia, przyjął sakrament chorych i komunię. Miał sześć żon, nie udało się. Jego postępowanie było niemoralne, ale nie można przekreślać człowieka. I łotrowi na krzyżu zostało przebaczone - mówi znajomy ksiądz

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rak jelita grubego jest jednym z najgroźniejszych nowotworów. Jego objawy często są bagatelizowane
  2. Nie żyje mężczyzna, który uratował życie młodym piłkarzom. Zmarł po długiej walce z chorobą
  3. Grabarz wykopał z grobu ciało 10-letniej Amelki. Powód przyprawia o ciarki, matka jest roztrzęsiona
  4. Mężczyzna na wózku zrobił niewiarygodną rzecz. Nie wiedział, że wszystko się nagrywa
  5. Sławomir tuż przed Sylwestrem ujawnił wielką tajemnicę. Oszałamiająca niespodzianka

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News