Żona Rafała Trzaskowskiego
Instagram.com gosia.trzaskowska
Monika Majko - 29 Listopada 2020

Porażające wyznanie żony Trzaskowskiego. Wpadła w ręce policji, sprawa w sądzie

Żona Rafała Trzaskowskiego od samego początku wspiera trwający w Polsce strajk kobiet. Podczas ostatniej manifestacji wpadła w ręce policji, sprawa zakończy się w sądzie. Małgorzata Trzaskowska zdobyła się na szczere wyznanie w sieci.

Żona obecnego prezydenta Warszawy nie tylko wspiera męża w jego politycznej drodze, ale również sama aktywnie bierze udział w życiu społeczeństwa. Niedawno Małgorzata Trzaskowska maszerowała wraz z tysiącami Polek w jednej z manifestacji trwającego w kraju strajku kobiet i została zatrzymana przez policję.

Żona Rafała Trzaskowskiego zamieściła w sieci poruszający wpis

Małgorzata Trzaskowska od samego początku trwania strajku kobiet w Polsce aktywnie wspiera protestujących. Żona włodarza Warszawy wielokrotnie wypowiadała się na temat zasadności sprzeciwu wobec zaostrzenia prawa aborcyjnego w kraju, a nawet sama zdecydowała się na trudne wyznanie i opowiedziała o utracie swojego dziecka.

- Jedyna myśl, jaka ci towarzyszy, to aby mieć wszystko jak najszybciej za sobą. Aby cierpienie twoje i nienarodzonego dziecka się jak najszybciej skończyło. Jedynym ludzkim rozwiązaniem, w każdym takim przypadku, jest jak najszybsza diagnoza i pozostawienie kobiecie wyboru. [...] Nigdy nie pozwolę na to, aby moje dzieci zostały kiedykolwiek pozbawione tego Wyboru. To my - kobiety - powinnyśmy walczyć teraz i zawsze, wszelkimi środkami - napisała Małgorzata Trzaskowska.

Ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Dotyczy wszystkich, którzy nie mieszkają samiWażny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Dotyczy wszystkich, którzy nie mieszkają samiCzytaj dalej

W minioną sobotę żona prezydenta Warszawy wyszła na ulice wraz z innymi protestującymi. W trakcie przemarszu przez stolicę ponownie doszło do przepychanek pomiędzy demonstrującymi a służbami bezpieczeństwa. Swoje wrażenia z protestu Małgorzata Trzaskowska opisała na Facebooku.

- To wszystko się kiedyś skończy. Policja znów będzie się zachowywać normalnie. Przestanie działać pod naciskiem Jarosława Kaczyńskiego. Przestanie bić kobiety pałkami, atakować je gazem, przestanie rozbijać demonstracje oddzielając od siebie poszczególne grupy protestujących, biorąc je w kocioł - napisała żona Trzaskowskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Małgorzata Trzaskowska brała udział w sobotnim strajku kobiet w Warszawie

Małgorzata Trzaskowska wyznała, że podczas manifestacji sama miała do czynienia z policją, która najpierw uniemożliwiała strajkującym rozejście się, a następnie spisywała osoby uczestniczące w manifestacji.

- Dziś sama zostałam zamknięta w takim kotle, byłam trzymana kilka godzin i na koniec wylegitymowana. Odmówiłam jednak przyjęcia mandatu i sprawa zakończy się w sądzie - wyznała Małgorzata Trzaskowska.

Dzisiaj grzeje:

 1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
 2. Sejm podjął ostateczną decyzję. Tysiące Polaków nie dostanie obiecanych pieniędzy, bardzo smutne
 3. Ryszard Rynkowski niespodziewanie odwołał kolejny ślub, powód poraża. Jest w niezwykle trudnej sytuacji
 4. Na obrazku ukrywa się kot. 95% osób nie potrafi go znaleźć, zadanie dla wyjątkowo bystrych

Żona prezydenta Warszawy nie zostawiła również suchej nitki na policjantach, którzy siłą oraz zastraszaniem starali się rozgonić protestujących. Małgorzata Trzaskowska zwróciła uwagę na to, że służby wypełniają tylko rozkazy władzy.

- Widziałam w oczach policjantów wstyd. Oni wiedzą, że my wiemy. Wstydzą się, bo zdają sobie sprawę, że są tylko ślepym bagnetem w rękach ludzi, którzy panicznie boją się utraty władzy - wyznała żona polityka.

- Skąd ten strach? Do tej pory ich przeciwnikiem byli głównie politycy z partii opozycyjnych, co tu dużo mówić - głównie mężczyźni. Dziś władza zadarła ze zwykłymi kobietami. Oni już wiedzą jak to się skończy. To tylko kwestia czasu - dodała.

Zobacz także w naszych serwisach:

 1. Nagle w szpitalu na Ukrainie zabrakło prądu. Niektórych pacjentów nie udało się odratować
 2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
 3. Małgorzata Rozenek nie zamierza ochrzcić synka. Wraz z mężem podała ważne powody, fani gratulują odwagi
 4. Jerzy Owsiak opublikował emocjonalny wpis. Musiał interweniować, stanął oko w oko z policją
 5. Nowy zakaz obowiązuje od dziś. Maseczki są obowiązkowe w nowych miejscach, nikt nie miał pojęcia
 6. Idziesz jutro do Biedronki lub Lidla? Na półkach z produktami zobaczysz prawdziwe hity, ceny nie do pomyślenia
 7. Marta Manowska jednym zdjęciem wszystko potwierdziła. Fani "Rolnik szuka żony" są zachwyceni

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Facebook/Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News