Żona Strasburgera przerywa milczenie po porodzie. Ujawnia prawdę o ojcostwie 72-letniego męża

Żona Strasburgera przerywa milczenie po porodzie. Ujawnia prawdę o ojcostwie 72-letniego męża Źródło: Instagram/Karol Strasburger

Żona Karola Strasburgera wyjawiła prawdę na temat swojego męża. Kobieta powiedziała prawdę na temat ojcostwa gwiazdora TVP. Wiele osób może być zaskoczonych jej wyznaniem.

Żona Karola Strasburgera jest od niego młodsza o 37 lat. Mimo różnicy wieku, para świetnie się dogaduje i nie widzi poza sobą świata. Kilka dni temu media obiegła radosna nowina - Małgorzata Weremczuk i 72-letni prowadzący program "Familiada" zostali rodzicami. Teraz już wiadomo, jak w roli ojca odnajduje się popularny prezenter. 

Żona Karola Strasburgera jest zachwycona swoim partnerem

Gdy tylko media obiegła informacja, że Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk są parą, natychmiast narodziło się wokół ich związku wiele kontrowersji. Kobieta jest dużo młodsza od swojego partnera, przez co nikt nie wróżył im szczęścia w miłości. Zakochani udowodnili jednak, że łączy ich prawdziwe uczucie i stanęli na ślubnym kobiercu. Kilka dni temu zostali również szczęśliwymi rodzicami. Kobieta jest zachwycona swoim partnerem i okazanym przez niego wsparciem. 

Małgorzata Weremczuk wyznała prawdę

Świeżo upieczona mama wyjawiła na łamach Super Expressu prawdę o swoim mężu. Kobieta jest zachwycona jego postawą i jest mu ogromnie wdzięczna za pomoc mimo natłoku obowiązków służbowych. Dla Małgorzaty Weremczuk, Karol Strasburger to ideał męża i ojca. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Czas porodu zbiegł się z intensywną pracą na planie Familiady i Karol znalazł się w sytuacji, w której nie mógł spędzić z nami tak wielu chwil, jakby chciał. Po wielu godzinach zdjęć do odcinków specjalnych jest wyjątkowo zmęczony, ale nie daje po sobie tego odczuć i robi, co może, by dzielnie przejąć opiekę nad córeczką, gdy mnie brakuje już sił i choćby chwili na sen - powiedziała dla Super Expressu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
2. Matka przeżywa horror na żywo. Jej 9-letni syn to "bestia"

Kobieta dodała również, że od początku ich związku była pewna, że Karol Strasburger świetnie będzie spisywał się jako ojciec jej dziecka.

- Byłam pewna, że jeśli kiedyś przydarzy mi się najpiękniejsza z przygód, jaką jest rodzicielstwo, Karol będzie najcudowniejszym, oddanym, mądrym, zaangażowanym i świetnie przygotowanym do najważniejszej roli życia, bycia tatą, bo takim też jest mężem i przyjacielem - podsumowała żona Karola Strasburgera w rozmowie z "Super Expressem".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Złe wiadomości, lepiej wieczorem zostać w domach. Nie żyje już mnóstwo osób wskutek szarpaniny o przecenione towary w sklepach na całym świecie
  2. Właśnie odkryto zwłoki uduszonego chłopca. Mieszkańców polskiej miejscowości zmroziło
  3. Apoloniusz Tajner zareagował na wybuch afery wokół córki. Ma do powiedzenia tylko jedno
  4. Taką kolację polski szpital zaserwował kobiecie po dwóch udarach.
  5. Pobierasz rentę? Brak kluczowej rzeczy POZBAWI cię pieniędzy

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News