Żona bez uprzedzenia wróciła wcześniej z pracy. Nie wiedziała co planował mąż, ale przypadkiem zapobiegła największej tragedii

Żona bez uprzedzenia wróciła wcześniej z pracy. Nie wiedziała co planował mąż, ale przypadkiem zapobiegła największej tragedii Źródło: .

Żona wróciła wcześniej z pracy i nie wiedziała o koszmarnych planach swojego męża. Gdyby tego dnia nie zjawiła się w domu tak szybko, doszłoby do tragedii. Dzięki ukochanej mężczyzna uświadomił sobie ważną rzecz.

Żona miała pracować do późna, jednak udało się jej skończyć wcześniej i wróciła do domu niespodziewanie szybciej. Mąż nie wiedział, że jego ukochana zaskoczy go tak wczesnym powrotem. Mężczyzna miał koszmarne plany na ten wieczór, ale dzięki swojej partnerce uświadomił sobie ważną sprawę. 

Żona nie wiedziała o planach męża

Tego dnia mężczyzna był sam w domu, a jego żona do późna miała być w pracy. Mąż zabrał się za porządki, gdyż chciał, aby dom był czysty i żeby kobieta nie musiała sobie zaprzątać głowy dodatkowymi obowiązkami domowymi. Po zakończeniu sprzątania miał jednak jeszcze jeden, straszny plan.

Mężczyzna zbił talerz

Mężczyzna zmywał naczynia, gdy w pewnym momencie z rąk wyślizgnął się mu talerz. Naczynie rozpadło się na kawałki i mąż postanowił posklejać go tak, jak nauczyła go tego jego babcia. To miała być ostatnia rzecz, którą 32-latek chciał zrobić za życia. Po skończeniu porządków planował bowiem popełnienie samobójstwa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona nic nie wiedziała o planach mężczyzny i gdyby nie jej wcześniejszy powrót z pracy, doszłoby do tragedii. Gdy weszła do domu, zastała swojego ukochanego, który zbierał potłuczone kawałki talerza. Pomogła mu je pozbierać, objęła go i powiedziała, że razem się z tym uporają. Dopiero wtedy do jej męża dotarło, że ma przy sobie najwspanialszą kobietę i nie może zrobić tego, co planował jeszcze przed kilkoma minutami. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

Do 32-latka dotarło, że zmaga się z depresją. Od dłuższego czasu nie miał chęci do życia, ale ciągle wypierał fakt, że zmaga się z poważną chorobą. Dzięki potłuczonemu talerzowi i czułym słowom ukochanej zrozumiał, że musi posklejać swoje życie, a nie tylko rozbite naczynie. Dzisiaj minęły już dwa lata od tych wydarzeń, a para cieszy się wspólnym życiem. Mężczyzna doskonale wie, że zawdzięcza je swojej ukochanej, która niczego nie jest nawet świadoma. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Miliony Polaków dostanie PODWYŻKĘ. Dokładnie przyjrzyj się następnej wypłacie
  2. Mąż oznajmił jej po 15 latach, że odchodzi. Gdy podał powód, natychmiast pobiegła do księdza
  3. Córka wysłała SMS na numer zmarłego taty. Po chwili dostała rozdzierającą serce odpowiedź i nie mogła przestać płakać
  4. Jej tata umarł rok wcześniej. Tuż przed ślubem przy grobie zobaczyła rozdzierające serce sceny
  5. Tata zamknął się w pokoju hotelowym z kilkumiesięczną córką. Słychać było tylko przeraźliwy krzyk

źródło: Anonimowe Wyznania Facebook

Następny artykuł