Agnieszka Woźniak-Starak oficjalnie pożegnała swojego męża. Pierwsze słowa gwiazdy po jego śmierci

Agnieszka Woźniak-Starak oficjalnie pożegnała swojego męża. Pierwsze słowa gwiazdy po jego śmierci Źródło: YouTube - Magazyn Gala

Żona zmarłego kilkanaście dni temu Piotra Woźniaka-Staraka, oficjalnie go pożegnała. Poznaliśmy pierwsze słowa Agnieszki Woźniak-Starak po rodzinnej tragedii. Jej wypowiedź rozrywa serce.

Żona Piotra Woźniaka-Staraka zdecydowała się na pożegnanie swojego ukochanego. Kobieta do tej pory milczała po strasznej tragedii, która wydarzyła się na jeziorze Kisajno. Wiele osób twierdziło, że jej stan psychiczny drastycznie się pogorszył, w związku z czym obecnie nie jest w stanie wypowiedzieć się publicznie. Ostatecznie doczekaliśmy się jej słów.

Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła opublikować w prasie nekrolog swojego ukochanego. Żona miliardera użyła wyjątkowo wzruszających słów, które dokłębnie poruszyły internautów. Wielu z nich mówiło, że gwiazda TVN pożegnała męża w najpiękniejszy możliwy sposób. Dziś cała Polska miała okazję zapoznać się z pierwszą wypowiedzią celebrytki po smutnym wypadku.

Żona Piotra Woźniaka-Staraka publikuje nekrolog

Do tej pory w Internecie nie pojawiały się żadne wypowiedzi Agnieszki Woźniak-Starak. Można było to zrozumieć, bo oczywiste jest, że znana prezenterka przeżywa teraz bardzo trudne chwile. Pomimo jej milczenia w sieci pojawiały się tysiące głosów wsparcia ze strony zwykłych ludzi, którzy chcieli okazać swoje zrozumienie i dodać celebrytce otuchy w najtrudniejszej sytuacji w życiu.

Po kilkunastu dniach Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie, decydując się na zamieszczenie w prasie krótkiego nekrologu. Jej wypowiedź nie jest długa, jednak wystarczyła, by wzruszyć internautów z całego kraju. Wielu z nich twierdzi, że gwiazda zachowała się w najlepszy możliwy sposób w tej dramatycznej sytuacji.

Żona miliardera użyła wzruszających słów

- P.W.S. Jesteś miłością mojego życia. Na zawsze. Żegnaj Kochanie i daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać. Tylko Twoja, A.W.S. - czytamy w nekrologu, który został wczoraj przesłany do największych polskich gazet.

Dziś od samego rana zapoznać się z nim mogą dziesiątki tysięcy Polaków, którzy regularnie kupują najbardziej znane pisma.

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas pogrzebu Woźniaka-Staraka leżał mały przedmiot. Powodował ogromne wzruszenie
2. Zaskakująca decyzja syna Beaty Szydło, poprosił o bezterminowy urlop

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka rozpocznie się dziś w Konstancinie-Jeziornej, a druga część ceremonii rozpocznie się jutro w Fuledzie na Mazurach, gdzie mieściła się letnia rezydencja Staraków. Rodzina zmarłego życzyła sobie, by urna z jego prochami została złożona właśnie tam, bo w swojej posiadłości miliarder czuł się ponoć najlepiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie, jaka była pierwsza praca Piotra Woźniaka-Staraka. Ukrywał to przez długi czas. Będziecie w szoku
  2. Tłumy gwiazd na pogrzebie Woźniaka-Staraka. Padły poruszające słowa: ''Nie mam już serca''. Wszyscy płakali
  3. Myślał, że pies nie żyje i zakopał zwierzę. Nagle spod ziemi zaczęły dochodzić dziwne dźwięki
  4. Niesamowite kazanie księdza na mszy podczas pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Łzy same płyną do oczu
  5. Nastolatek pojechał do lasu na rowerze. Po kilku godzinach rodzice odebrali telefon, który zmroził im krew w żyłach

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News