Żona odebrała telefon od męża. Powiedział tylko dwa wstrząsające słowa, sekundę później usłyszała głośny trzask

Żona odebrała telefon od męża. Powiedział tylko dwa wstrząsające słowa, sekundę później usłyszała głośny trzask Źródło: Zdjęcie ilustracyjne/pixabay.com /by Pexels

Żona dostała telefon od swojego męża, zdołała usłyszeć zaledwie dwa słowa, które sprawiły, że zamarła. Mężczyzna to kierowca tira, który podróżuje po całej Europie. Tego dnia również był w trasie. Nagle wydarzyło się coś strasznego, mężczyzna miał zawał. Nie zdążył jednak przekazać, w jakim kraju się znajduje. Dramatyczna akcja policji.

Żona odebrała telefon od męża, który jest kierowcą tira. Mężczyzna był wówczas w trasie po Europie, jedyne, co zdążył powiedzieć, to że ma zawał. Sekundę później usłyszała jedynie trzask, jakby telefon upadł na podłogę. Jak wyznaje policjant, który pełnił dyżur, ten wieczór zapamięta na bardzo długi czas. 

Żona odebrała telefon od męża, zdążył powiedzieć dwa słowa później usłyszała tylko trzask

Podkomisarz Zbigniew Cybulski pełnił dyżur w komendzie w Bydgoszczy w czwartkowy wieczór. Funkcjonariusz właśnie rozpoczął pracę, gdy dostał telefon od przerażonej kobiety. Opowiedziała, że chwilę wcześniej dostała telefon od męża, który jest kierowcą tira. Miał jej powiedzieć, że ma zawał.

- Mąż jechał z Francji w stronę Polski i prawdopodobnie ma zawał. Ledwo dosłownie oddychał, a on jest już po jednym zawale - przekazała kobieta. Kierowca nie zdążył powiedzieć, w jakim jest kraju, ponieważ połączenie zostało przerwane. Kobieta usiłowała zaalarmować pracodawcę, niestety nikt nie odbierał telefonu. 

Sytuacja była bardzo poważna, kobieta miała niewiele informacji, w dodatku okazały się one być dość nieprecyzyjne. Policjant nie mógł czekać ani sekundy. Trzeba było jak najszybciej namierzyć kierowcę, po czym wysłać do niego karetkę pogotowia. Jak opowiadał TVN24, na początku funkcjonariusz zadzwonił do pracodawcy kierowcy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Na szczęście od razu odebrano telefon, w dodatku osoba, którą rozmawiał policjant, zdawała sobie sprawę z powagi sytuacji. Przekazał rozmowę do działu bezpieczeństwa, skąd udało się uzyskać namiary GPS. Jak się okazało, mężczyzna poruszał się wyjątkowo innym pojazdem, niż podała żona. Podejrzewała także, że znajduje się on w Niemczech, tymczasem był w Luksemburgu. 

Kolejnym krokiem był telefon do biura współpracy międzynarodowej policji. Na szczęście wszystko poszło bardzo sprawnie. Kilkadziesiąt minut później karetka zabrała już mężczyznę do szpitala. Nie udało się jednak dowiedzieć, jaki jest stan poszkodowanego kierowcy.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie wprowadzono nagłą zmianę. Rząd potwierdził, obowiązuje od jutra

2. Dramatyczne wiadomości. Nie żyje 5 księży, 2 jest w ciężkim stanie

3. Córka Jerzego Stuhra przekazała najnowsze informacje na temat zdrowia ojca. Co dzieje się z aktorem?

W tym pomógł telefon na numer alarmowy ambasady w Luksemburgu. Udało się ustalić, że kierowca natychmiast trafił na stół operacyjny. Zakończyła się powodzeniem, a jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Policjant przekazał żonie wszystkie informacje, jakie udało mu się uzyskać. Kierowca, który przeżył zawał serca, dziś ma opuścić szpital. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego sportowca. Miała raka mózgu i kręgosłupa
  2. Tragiczne doniesienia obiegły media. Piorun uderzył w boisko w trakcie meczu. Nie żyją dwie, młode zawodniczki
  3. Maciej Stuhr dziękuje za uratowanie ojca. Wystosował do wszystkich apel
  4. Uderzenie było dewastujące. Porażające nagranie z polskiej miejscowości
  5. Uwielbiana sieć zamyka sklepy. Ostatnia szansa, by zrobić w nich zakupy
  6. Dopiero teraz media podały informację, nie żyje polityk. Polacy w żałobie
  7. Wielu kierowców nie przestrzega szczególnego przepisu. Przy obecnej pogodzie grozi to wysokim niebezpieczeństwem
  8. Zborowska już mieszka w domu z basenem. Butelkowa kuchnia hipnotyzuje, ale taras budzi największy zachwyt
  9. Z ostatniej chwili: nie żyje Andrzej Cisowski. Polacy doświadczyli ogromnej straty

Źródło: TVN24

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News