Rodzina wykonała pozornie normalne zdjęcie na huśtawce. Dopiero po chwili widać porażający szczegół, nieprawdopodobne

Rodzina wykonała pozornie normalne zdjęcie na huśtawce. Dopiero po chwili widać porażający szczegół, nieprawdopodobne Źródło: Popularne.pl

Żona mężczyzny pobladła z przerażenia, kiedy przyjrzała się fotografii. Rodzina zrobiła sobie zwykłe zdjęcie na huśtawce, jeden szczegół wywołuje ciarki.

Żona zamarła z przerażenia na widok jednego szczegółu na zdjęciu. Pięcioosobowa rodzina pozowała do fotografii na huśtawce, byli bardzo zadowoleni z portretu. Kiedy przyjrzeli się obrazkowi, zauważyli coś, co wywołuje gęsią skórkę. Zagadkowy szczegół przeraził wiele osób.

Żona była przerażona, kiedy przyjrzała się zdjęciu

Wiele osób lubi uwieczniać rodzinne momenty na zdjęciach, by później móc je wspominać, podczas wspólnego przeglądania albumów z fotografiami. Ta rodzina również uwielbiała fotografować się razem i bardzo często pozowała do zdjęć w komplecie. Jedno z takich zdjęć okazało się niezwykle wyjątkowe.

Na fotografii, która obiegła sieć, znajduje się pięcioosobowa rodzina oraz pies. Rodzice i ich dwie córki radośnie uśmiechają się do obiektywu. Kobieta na kolanach trzyma jeszcze noworodka. Na pierwszy rzut oka to zwyczajne, rodzinne zdjęcie, jednak jeden szczegół sprawia, że włosy stają dęba.

Tajemnicza fotografia rodzinna obiegła internet

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na fotografii wyraźnie widać, że ramię młodszej z dziewczynek, która siedzi na skraju huśtawki, obejmuje dłoń. Na pozór nie ma w tym nic nadzwyczajnego, kiedy jednak internauci przyjrzeli się zdjęciu, szybko spostrzegli, że siedząca obok niej starsza siostra obie swoje ręce trzyma na własnych kolanach, a żaden inny członek rodziny nie sięgnąłby aż tak daleko. Ten jeden szczegół spowodował, że pozornie zwyczajne zdjęcie obiegło sieć, a na jego widok internauci dostają dreszczy grozy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nadchodzą kolejne obostrzenia ws. koronawirusa w Polsce. Chodzi o sklepy i pracę
2. Z ostatniej chwili: Będą kolejne zakazy przez epidemię. Dotyczą sklepów i pracy

Tajemnica "dłoni niczyjej" do tej pory nie została rozwiązana. Jedni twierdzą, że na rodzinnym zdjęciu został uwieczniony duch, inni zaś, że za niepokojącym szczegółem stoi jakiś dowcipny mistrz komputerowej grafiki. Jedno jest pewne, zdjęcie robi piorunujące wrażenie na wszystkich, którzy zauważą niepasujący do reszty element.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje niemowlę zarażone koronawirusem. Okazuje się, że patogen może być groźny również dla najmłodszych
  2. Nie żyje legendarny działacz. Padł ofiarą epidemii, wielka strata dla futbolu
  3. Znana polityk pobita na śmierć, syn miał nie mieć dla niej litości. Porażające sceny, wielu Polaków nie kryje wściekłości
  4. Leczysz gorączkę w podobny sposób? Strasznie sobie szkodzisz, specjaliści nie mają wątpliwości
  5. Koszmarne sceny w północno-zachodniej Polsce. Wzrasta zagrożenie zdrowia i życia, żywioł był bezlitosny
  6. Jest w zasięgu ręki. Ale niemal nikt nie wie, że jest naturalnym lekarstwem, działa lepiej niż czosnek

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News