Po stosunku z mężem w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Lekarze zobaczyli co się stało i oniemieli

Po stosunku z mężem w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Lekarze zobaczyli co się stało i oniemieli Źródło: Pexels Engin Akyurt

Żona, która spędziła ze swoim mężem przyjemne chwile w zaciszu sypialni, nie spodziewała się, że będzie to miało takie efekty. To, w jakim stanie się znalazła, przeraziło nie tylko ją, ale i męża, który niezwłocznie wezwał pomoc.

Żona w ciężkim stanie trafiła do szpitala po tym, jak odbyła stosunek z własnym mężem. Nikt nie mógł przewidzieć takiego obrotu spraw, a para zakochanych przeżyła ogromne chwile grozy.

Żona zaczęła czuć się fatalnie

Żona z chęcią przystała na spędzenie kilku przyjemnych chwil wraz ze swoim małżonkiem. Para oddała się miłosnym igraszkom, jednak krótko po ich końcu kobieta zaczęła czuć się bardzo źle. Jej stan można było określić jako bliski umierania - tak to właśnie sama określała. Pojawiły się okropne zawroty głowy, mocno się pociła, a całe ciało, w szczególności dłonie i ręce, bardzo ją swędziały. Dodatkowo wystąpiła biegunka, a pechowa żona powoli odpływała tracąc przytomność, ponieważ jej serce bardzo mocno zwolniło i nie biło wystarczająco szybko. Objawy były bardzo poważne, dlatego konieczny był szybki transport kobiety do szpitala, gdzie miała otrzymać profesjonalną opiekę medyczną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Lekarze pomogli kobiecie, ale jej stan był ciężki

Żona mogła przypłacić słodkie chwile swoim życiem, ale wcześniej tego nie wiedziała. Wtedy wieczór na pewno potoczyłby się inaczej. Kiedy kobieta trafiła do szpitala, lekarze po pierwszym badaniu postawili diagnozę, że jest to sepsa. Przekazano tę informację zmartwionemu mężowi, a samej pacjentce zaczęto podawać odpowiednie antybiotyki, w tym konieczną kroplówkę. Faktycznie, niektóre objawy, takie jak wysoka gorączka czy niskie ciśnienie krwi, mogły świadczyć o trafności postawionej diagnozy, jednak koniec końców okazało się co innego. Lekarze pomimo wdrożonej terapii nie przestali badać kobiety i kiedy odkryli prawdziwy powód jej złego samopoczucia, oniemieli.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy kochali go za kultowe seriale TVP i TVN. Niestety, nie żyje znakomity aktor, miał zaledwie 46 lat

2. Ratowniczka medyczna wychodziła na dyżur. Nie mogła przewidzieć, co przygotowali dla niej sąsiedzi, łzy same płyną

To było zupełnie co innego

Lekarze ustalili, że to lek, który przyjmuje mężczyzna, wywołał u jego partnerki taką reakcję. Żona przeszła silny wstrząs anafilaktyczny, który wywołała penicylina zawarta w leku przyjmowanym przez mężczyznę. Posiadał on infekcję bakteryjną, którą leczył przepisanym specyfikiem, a penicylina przenikła do jego płynów ustrojowych i podczas seksu trafiła do organizmu kobiety. To mogło doprowadzić nawet do jej śmierci. Kiedy stan kobiety się polepszył, została wypisana ze szpitala, a mężczyzna dostał rekomendację by na czas przyjmowania leku zrezygnował ze stosunków z małżonką.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chroni komórki przed starzeniem się i wspomaga czerwone krwinki. Witamina E jest bardzo ważna dla organizmu człowieka
  2. Marcin Najman ogłosił najważniejszą decyzję na Fame MMA. Nie było innego wyjścia, ostatecznie
  3. Koronawirus uszkadza nie tylko płuca? Niepokojące wyniki badań naukowców z kilku krajów
  4. Antek Królikowski pokazał, jak spędza kwarantannę. Przerażony wzrok mówi wszystko, na zdjęciu nie jest sam
  5. Wiadomo, co na kwarantannie robi Robert Janowski. Zdjęcie mówi samo za siebie
  6. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

Źródło: Pikio

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News