Słowikowa przerywa milczenie ws. Piotra Woźniaka-Staraka. Nikt się nie spodziewał, ujawniła wszystko

Słowikowa przerywa milczenie ws. Piotra Woźniaka-Staraka. Nikt się nie spodziewał, ujawniła wszystko Źródło: screen/YouTube

Żona słynnego gangstera wywołuje kolejny skandal - tym razem w sprawie Piotra Woźniaka-Staraka. Kobieta ujawnia nieznany fakty.

Monika Banasiak, żona słynnego gangstera, niejednokrotnie już wzbudzała medialne zainteresowanie. Najczęściej dotyczyło jej książek i skandali, jakie wywoływała. Tym razem "Słowikowa" zajęła głos w sprawie tragicznie zmarłego syna miliarderów, Piotra Woźniaka-Staraka. Miała ich łączyć tajemnicza relacja.

Żona gangstera znanego pod pseudonimem "Słowik" zaskoczyła media, dzieląc się długo skrywaną tajemnicą. Zdaniem Moniki Banasiak, z Piotrem Woźniakiem-Starakiem łączyła ją bardzo bliska przyjaźń. Kobieta opowiedziała wszystko w wywiadzie dla Ewy Wąsikowskiej. To nie jedyne nowe informacje, jakie chciała przekazać Banasiak. Według niej zmarły syn miliarderów planował zrobienie filmu inspirowany jej życiem.

Żona słynnego gangstera twierdzi, że ukrywała przyjaźń z Piotrem Woźniakiem-Starakiem

Nie ma dowodów na to, że żona "Słowika" przyjaźniła się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, ani na to, że życie kobiety miało być inspiracją do filmu, który zamierzał nakręcić. Nie od dziś wiadomo, że Monika Banasiak po wyjściu z więzienia podejmuje najróżniejsze działania, aby pozostać w kręgu zainteresowań mediów. Wiele osób uważa, że to kolejne zachowanie, które ma na celu wypromowanie jej osoby.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- To miał być thriller inspirowany moim życiem. Miałam być na planie i wszystko konsultować. Wiem, że Piotrek zrobiłby wspaniałe kino. Dużo lepsze niż Vega - twierdzi Banasiak.

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo rozpadło się po 12 latach. Żona odkryła prawdę, gdy zobaczyła męża pod prysznicem
2. Wybuch na południu Polski. Bilans jest fatalny, trwa akcja służb

Żona sławnego gangstera nie jest jednak zbyt wiarygodna. Nie od dziś znana jest również jej niechęć do reżysera Patryka Vegi. Kobieta utrzymuje, że Vega wykorzystał treść zawartą w jej książkach i nie zapłacił. Banasiak nie prowadziła jedynie nieświadomego i niewinnego życia u boku "Słowika". Sama również była skazana za łamanie prawa. Po wyjściu z zakładu karnego zajęła się pisaniem książek opartych na swoich przeżyciach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Położne biją na alarm. Nowy trend wśród mam jest niebezpieczny dla ich zdrowia
  2. Noriaki Kasai ogłosił wspaniałą nowinę. Rewelacyjne wieści dla fanów skoków narciarskich
  3. Błyskawiczne ciasto podbija polskie stoły. Wystarczy tylko 90 sekund aby cieszyć się niepowtarzalnym smakiem
  4. Krzysztof Krawczyk ma poważne problemy. Konieczna była operacja, teraz ratuje się za wszelką cenę
  5. Dopiero dwa lata po śmierci Mackiewicza jego żona dokonała odkrycia. Trafiła na "ostatnią wolę" męża, o której nikt nie miał pojęcia

źródło: Pomponik.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News