Mąż przyznał się dlaczego zakłada bieliznę żony. Prawda poraża

Mąż przyznał się dlaczego zakłada bieliznę żony. Prawda poraża

Żona do tej pory nie narzekała na małżeństwo ze swoim partnerem, nawet odkąd dowiedziała się, że ten nosi jej bieliznę. Nie robiła mu z tego powodu żadnych problemów, a on wykorzystał sytuację i zdecydował się publicznie z tego wytłumaczyć.

Żona wiedziała, że mąż od czasu do czasu zakłada jej majtki czy też koszulki. Kiedy szczerze ze sobą porozmawiali, wszystko zrozumiała. Teraz mężczyzna zabrał głos i opisał swój problem.

Żona wiedziała, że jej mąż od czasu do czasu zakłada jej bieliznę

Nico Bolzico to celebryta z Filipin, który cieszy się ogromną popularnością. Zawsze mówi to, co myśli, a inni cenią jego autentyczność i zdolność mówienia wprost o najtrudniejszych problemach społecznych. Ostatnio w jego mediach społecznościowych pojawił się wpis, w którym bez ani grama wstydu przyznał się do noszenia bielizny swojej żony.

Zaznaczył, że jego ukochana żona, aktorka Solenn Heussaff, często nosi jego rzeczy, w tym bieliznę. Nie widzi więc problemu, by on również od czasu do czasu przywdział jej elementy garderoby. Niektórych te słowa mogą porazić.

- Ona zakłada moją koszulę do łóżka, nosi moją kurtkę, kiedy jest zimno, a ja czasem zakładam jej bokserki… Buuuuuuu, wkładam jej majtki i nagle "przekraczam" swoje granice! Lekcja jest taka, że cokolwiek jest ich, jest ich, a cokolwiek jest nasze, jest również ich! To może brzmieć jak banał, ale tak powinno być - brzmiał wpis Nico.

Mężczyzna wykorzystał wpis odnośnie noszenia damskiej bielizny, by zwrócić uwagę na problemy kobiet

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż aktorki w dalszej części swojego wpisu przyznał, że należy szanować kobiety, ponieważ mają w sobie niewyobrażalną siłę i za przykład podał chociażby poród. Postanowił pójść o krok dalej i przywołał ważny problem dotyczący nierównego traktowania pań w społeczeństwie.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

- W dzisiejszym społeczeństwie panie nie są traktowane równo. Zazwyczaj otrzymują niższe pensje za ten sam rodzaj pracy, cierpią z powodu wielu nadużyć i wiele razy są traktowane, jakby były rzeczą lub czyjąś nagrodą. Nie mówię, że wszyscy są tacy, ale niestety duża część społeczeństwa taka jest! Popełniłem wiele błędów w przeszłości w związku z tym i nadal je popełniam, ale staram się uświadamiać sobie, że jestem niesprawiedliwy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Atak zimy w Polsce pewny. Europejskie Centrum ostrzega przed anomaliami, doniesienia nie wyglądają dobrze
  2. Mąż zostawił ją po 37 latach, poprosiła go o tylko jedną, niewinną rzecz. Nie mógł przewidzieć, że to plan paskudnej zemsty
  3. Kwoty wpływające na konto Sochy zwalają z nóg. Ujawnili źródła dochodu gwiazdy
  4. Olbrychski ujawnił, co Maria Kaczyńska uważała o swoim szwagrze
  5. ZUS masowo rozsyła listy. Jeśli go nie odbierzesz, będziesz mieć OGROMNE problemy

Źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News