O 40 lat młodsza żona Janusza Korwina-Mikkego pokazała wnętrza ich domu. Wiele osób nie tego się spodziewało

O 40 lat młodsza żona Janusza Korwina-Mikkego pokazała wnętrza ich domu. Wiele osób nie tego się spodziewało Źródło: Facebook/Super-Express

Żona Janusza Korwin-Mikkego zaprosiła dziennikarzy do domu swojego i męża. Wszyscy byli ciekawi, jak mieszka kontrowersyjny polityk. Takich wnętrz nikt się nie spodziewał.

O 40 lat młodsza żona Janusza Korwin-Mikkego, przyjęła dziennikarzy z otwartymi rękoma. Wszyscy spodziewali się, że lider Konfederacji pławi się w luksusach. Nic bardziej mylnego. Okazuje się, że 77-latek mieszka skromnie, ale to niejedyne zaskoczenie.

Żona Janusza Korwin-Mikkego pokazuje wspólny dom

Prowadzący program "Polityka od kuchni" Super-Expressu, zdecydowali się na odwiedzenie jedno z najbardziej kontrowersyjnych polityków w Polsce. Gdy przyszli na miejsce, przywitała ich młoda żona polityka. Chwilę potem pojawił się i on - Janusz Korwin-Mikke.

Zwiedzanie domu polityka w Otwocku rozpoczęło się od korytarzy, w których wiszą liczne portrety i karykatury z politykiem. Dziennikarze zarzucili gospodarzowi, że może być narcyzem. Na to 77-latek odparł, że otrzymuje swoje podobizny od fanów w sporych ilościach i musi je gdzieś składować. To jednak nie koniec. Sporo osób spodziewałoby się, że Janusz Korwin-Mikke pławi się w luksusach, a rzeczywistość jest zgoła inna.

Janusz Korwin-Mikke zaskoczył swoim lokum

Kuchnia Janusza Korwin-Mikke, nie różni się znacznie od tej, którą ma u siebie wielu Polaków. Barowa lada i krzesła, oraz belka z wiszącymi przyrządami kuchennymi, którą 77-latek samodzielnie zmajstrował. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W środku panował lekki bałagan, szczególnie w jednym z pomieszczeń. Polityk tłumaczył to tym, że chwilowo wprowadziła się do niego jedna z córek, która podczas zajmowania pokoju, zrobiła lekki nieporządek. W domu znajduje się również wiele cennych pamiątek z podroży Janusza Korwin-Mikke, znalazło się nawet miejsce na popiersie Lenina (którego polityk sam nie popiera).

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Podczas wywiadu ujawniła całą prawdę, wszystkim opadły szczęki
2. Pedofil w programie TVN?! Pilna akcja policji, jest oświadczenie prokuratury

fot. Facebook/Super-Express

Najlepsze newsy dnia:

  1. 600 złotych brutto emerytury. Za 11 lat setki tysięcy osób będzie SKAZANYCH na biedę
  2. Justyna Kowalczyk w końcu pokazała partnera. Sportsmenka długo go ukrywała, teraz wiadomo dlaczego
  3. 22-latek zgwałcił zaledwie 13-miesięczną dziewczynkę. Nieoficjalne doniesienia są porażające, ujawniono, do czego wykorzystał papierosy
  4. Ogromne zniżki w Biedronce! Tak niskich cen popularnych produktów nie było od dawna, trzeba się spieszyć
  5. Zjadłeś czekoladę i usiadłeś "za kółkiem"? Możesz dostać srogi mandat, a nawet stracić prawo jazdy

Źródło: Super-Express

Następny artykuł